Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító és férfiatlan, ha egy férfi keresztbetett lábakkal ül?

Figyelt kérdés

Ha így látok férfit ülni, az első benyomásom mindig az, hogy biztos nagyképű, humortalan, de leginkább hogy férfiatlan.


Szerintem csak nőknek áll jól ez az ülés.

Nem mellesleg nem kényelmetlen a férfiak számára..?



2021. jan. 11. 03:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen,csak szerinted.Semmi visszataszító nincs ebben,mindenki úgy ül ahogy kényelmes neki
2021. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos biztos nem csak szerinted "férfiatlan és visszataszító" ha keresztbe tett lábbal ül egy férfi.


Én személy szerint nem az alapján ítélek meg egy embert, hogy hogy teszi a lábait ülés közben.

2021. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

9-es, te is marha elfoglalt lehetsz ezek alapján, ha van időd itt válaszolgatni. :D

Igen, amúgy pont unatkoztam, ezért gobdoltam felteszem a kérdést. Talán baj?


Nem kérek elnézést azért, hogy érdekel, hogy kiben mit vált ki, ha lát egy férfit így ülni. Hisz ezért van ez az oldal, hogy bárki feltegyen bármilyen kérdést, ami érdekli.


Ha valakinek nem tetszik valami, nyugodtan tovább lehet lapozni, nem kötelező válaszolni.


Nem az volt a kérdés, hogy szabad-e így ülni vagy mennyire illendő. Meg hogy kinek mennyi köze van ahhoz, hogy más hogy ül.

Nyilván mindenki úgy ül, ahogy szeretne.

Engem a kérdést megválaszoló, egyéni vélemények érdekelnek, ha nem volt elég egyértelmű. :D


Amúgy ha tetszik, ha nem minden embernek kialakul a fejében előítélet valami alapján egy idegen emberről akarva-akaratlanul. Aki azt állítja, hogy egyáltalán nem ítélkezik magában bármivel kapcsolatban más emberekről, az vagy rohadt nagy kamus vagy maga a szentlélek. :)



A kérdésre adott válaszokat köszönöm! :*

2021. jan. 11. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, aki meg tök nagy terpeszben ül, azt meg azért szekálják, mert túl nyílt...
2021. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem sem férfias.
2021. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Ez az ülés senkinek nem áll jól. De ennél csak az a rosszabb, amikor a férfiak szétvetett lábbakkal ülnek, például a metróban. A nőknek meg bokánál hátul összekulcsolt lábbal illik ülni, kicsit félre fordítva a térdet.
2021. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Mi az hogy "illik"? Jézusom 😃

Mindenki úgy ül ahogy neki kényelmes,nehogy már random embereknek prédikáljunk arról,hogy kellene ülniük.Loooool

2021. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted csak szerinted
2021. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1

Ez érdekes.

DE akkor mit mutat az, amikor valaki úgy olvas ünnepi megemlékezési szöveget, hogy a kamera felé fordítja a térdére feltett másik lábát, hogy cipője talpát mutassa a képernyő?

2021. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!