Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító és férfiatlan/nőietlen, ha egy ember azzal foglalkozik, hogy a férfiak keresztbetett lábakkal ülnek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha megtudom, hogy valaki ez alapján von le következtetéseket másokról, az első benyomásom mindig az, hogy biztos unalmas, savanyú, de leginkább hogy férfiatlan/nőietlen.

Szerintem tökmindegy, hogy ki hogyan ül, kinek hogy esik jól ülni.

Nem mellesleg nincs jobb dolga mint ilyen csipcsupp marhaságokon agyalni..?



2021. jan. 11. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
És neked meg nincs jobb dolgod, mint ezen agyalni? :D
2021. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kozepiskolai felveteli, hatosztalyosba, 12 voltam. A felvetelizteto megjegyezte, hogy miert rakom keresztbe a labam, nem tanitottak meg viselkedni? Eletem traumaja haha. Nem oda mentem.
2021. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Vannak viselkedési normák, melyek a többség szerint helyesek, egészségesek. Hogy ne üss el a többségtől, el kell fogadnod és utánoznod. Leányként rám is szóltak az iskolában, hogy a padban üljek összetett lábbal. Több fiúra is, hogy ne üljön összfonott lábbal, hacsak nem fataró (azt sem tudtuk mi az). A miértet elmagyarázni egy mondatban nem lehet. Tény, hogy sokszáz év alatt így alakult ki, így fogadják el normálisnak. Ezzel lehet ellenkezni is, de miért ? Nem egyszerűbb úgy tenni, mint a többi ? Pl. nem menj ki az utcára meztelenül, a város főterére bikiniben, ne purcolj hangosat az esketési szertartás alatt, ne viselj szandált zokni nélkül, 16 évesen ne mutatkozz meztelenül a szüleid és testvéreid előtt, stb, stb.
2021. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Azert a keresztbetett labat nem vonnam egy kalap ala a meztelenul az utcara menessel:) persze vannak viselkedesi normak
2021. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fölös ezen agyalni, főleg úgy, hogy a hapsira emiatt úgy tekintenek, mintha homi lenne...
2021. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én csak azt nem értem, hogy az ezen való ítélkezésnek mi köze van a férfiassághoz, nőiességhez.
2021. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

@3 de most nem tokmindegy h valaki hogy ul?ez miota viselkedesi normalatlansag, hogy valaki keresztbetett labbal ul "ferfi letere" ne haragudj de amikor ezt elolvastam hangosan felrohogtem xd. ez nevetseges... lassan mar az is viselkedesi normal vagy mi a tokom lesz h 3 masodpercenkent kell venni a levegot mert ha 2 vagy 4 mpnkent akk az illetlen... most komolyan mi baj van ezzel? ezek csak hulyesegek, amiket valami neni/bacsi 300 eve kitalalt mert hat miert ne aztan a sok birka meg meg mindig ezek utan megy xd ez hogy fugg ossze a ferfiatlansaggal????

istenem

2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!