Autóban ki ül hátul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Ha apám vezet, és barátnő is be fog szálni, akkor hogy van pontosan az illem? Férfi vagyok női barátnővel, ha ez kérdés.

Én hátul ülök a barátnőmmel, vagy barátnőm elöl apum mellett, esetleg én elöl? Ha most történne ez, akkor hátra ülnék vele. De vajon ez is a szokás? Köszi a válaszokat :).



2021. jan. 13. 03:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Barátnő jobb hátsó, én bal hátsó.
2021. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy van kedvetek, nincs előírás.

Persze ha nem akarsz turbékolni akkor üljetek külön.

2021. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezed apámat, hogy hogyan szeretné, vannak olyan vezetők, akik háklisak az ülésrendre. (Én pl. utálom, ha valaki mögöttem ül.)


Ha neki mindegy, akkor kérdezd meg barátnődet, hogy hol szeretne ülni. Mondjuk az egész csak akkor lényeges, ha több mint fél óráig tart az út, különben megy a kölcsönös udvariaskodás.

2021. jan. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

A protokoll szerint a legelőkelőbb vendég ül a jobb hátsón , nézd csak meg a védett személyeket , sztárokat. (Jobb oldali közlekedés esetén .)


Szóval a barátnőd, mint legféltettebb kincsed, ül jobb hátra , mert az a legbiztonságosabb ülőhely. Te pedig inkább a bal hátra, de családon belül nyilván tök oké az is, főleg rövidebb utakon, ha jobb elől ülsz. És akkor is jobb első a nyerő , ha forgalmas helyen kell ki- vagy beszállni.


És tudatosan kevertem a hivatalos protokollt a családi szokásokkal, mert előbbinek igen komoly gyakorlatias alapjai vannak.

2021. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Protokoll ????

Egy családnál !

2021. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, valaki követi ezeket, és megszólja a másikat. Nyilván aki ezen parádézik az hülye, de kíváncsi voltam
2021. jan. 13. 11:18
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Nincs erre szabály. Ha szeretnél beszélgetni vagy összebújni a barátnőddel, akkor mindketten üljetek hátra. Ha apukáddal akarsz beszélgetni, akkor előre. Abban nem lenne ráció, hogy a barátnődet ültesd előre. Legföljebb akkor, ha pont ő és apukád akarnak beszélgetni.
2021. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
72%

2-2 leosztásban általában ha férfi vezet, akkor csajok ülnek hátul (fordított esetben meg fordítva, de az valamelyest ritkább).

De itt most aszimmetrikus a dolog, mert hárman vagytok, én ilyenkor a csajjal beülök hátra (most már ritka hogy ne én vezessek mondjuk).

2021. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :))
2021. jan. 13. 12:58
 10/21 Majatom válasza:
79%
Én is csatlakozom a 3-as válaszolóhoz, kérdezd meg őket, de négyszemközt, hogy ne csak udvariaskodás legyen. Én pl. sofőrként nem szeretem, ha többen vagyunk és mellettem nem ül senki.
2021. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!