Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy a nőknek...

Miért van az hogy a nőknek melltartót kell viselni amiatt, hogy ne látszódjanak a melleik de a férfiaknak nem kell eltakarni a mellüket a strandon?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés az lenne, hogy miért kell a lányoknak bikinit hordani a strandon ha ők nem szeretnének? A férfi és a női mellbimbó között nem sok különbség van (szinte semmi). Akkor mégis miért? Hallottam pl olyan oldalról aki ez ellen tüntet instagramon. Nem tudom a nevét de tudom, hogy valami olyasmit csinál, hogy mellbimbókról rak ki képet és nem tudja megmondani senki h férfié vagy nőé a mellbimbó ezzel tüntetve a cenzúra ellen...


Miért nem elfogadott az hogy a nőknek is látszódjon a mellbimbójuk?


(Privátba is irhattok ha nem szeretnétek kiirni ide a véleményeteket)



2021. jan. 28. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
A nők általában nem jönnek izgalomba a férfiak mellétől, a férfiakat viszont erősen ingerlik a női mellek. Ez az oka.
2021. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy társadalmi beidegződés. A női mellek a férfiak számára erotikus töltettel bírnak, egyfajta nemi jellegzetesség, nem véletlenül, hogy egyeseknél szex közben is fontos szerephez jut.


Férfiként én azt mondom, hogy ebből a szempontból nem kellene megkülönböztetni a női és férfi melleket, ugyanakkor nehéz lenne elvonatkoztatni a dolgoktól.

2021. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De ez nem csak azért van mert intim résznek van titulálva? A tiltott gyümölcs minidg finomabb...


Nem tudom hányszor találkoztam mostanában azzal az idézettel, hogy "Ha még sokáig fogjuk a maszkot hordani akkor a gyerekeink azt fogják hinni, hogy az is egy intim testrész!"


Persze tudom ez csak poén de van egy pici valóság alapja.

2021. jan. 28. 16:09
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nincsen.


Nyilván nem azt jelentené, hogy mostantól póló nélkül rohangálunk, mert a férfiak sem ezt teszik, hol vannak meztelen felsőtesttel? Strandon/szauna max.


A női termékenységet is szimbolizálja, egy feszes, telt mell látványa akarva akaratlan is azt a benyomást kelti a férfiban ösztön szinten, hogy vele "pároosdni" kell, mert jó alany az utódnemzés céljából. Ez tiszta biológia.

2021. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"Nem tudom hányszor találkoztam mostanában azzal az idézettel, hogy "Ha még sokáig fogjuk a maszkot hordani akkor a gyerekeink azt fogják hinni, hogy az is egy intim testrész!"

nemtom én nem sok ember talpát látom, de attól még nem gondolom úgy hogy az egy intim rész :D

2021. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
5. Sajnos van, aki igen. Megbántam, hogy rákerestem.
2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
#6 róluk nem beszélünk
2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

A férfiak egy részének a női mell nagyon izgató. Számomra nem igazán, mást nézek meg a nőkön.

Bár szerintem a nők egy része is imádja a férfitestet, legalábbis strandokon ez jön le. De állítólag nem tudnak tőle felizgulni csak úgy

2021. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

"De állítólag nem tudnak tőle felizgulni csak úgy"

fake news

2021. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
9. Our favourite language in the Carpathian Basin is not spoken here or what the fck?
2021. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!