Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szolt be megint egy...

Miért szolt be megint egy idegen az utcán?

Figyelt kérdés

Már többször tettek rám, vagy az édesanyámra megjegyzést vadidegenek.

Mindezt fényes nappal az utcán úgy, hogy rá sem néztem az illetőre. Semmi oka nem volt beszólni.


Miért nem kezeltetik magukat ezek a beteg emberek? Akik mások bántalmazásában bármilyen örömöt lelnek, azoknak mentális problémájuk van. Ha drog, ha alkohol hatása alatt teszik mindezt, akkor is.


Ide vehetőek az iskolai bántalmazások is. Miért nem kezelik a bántalmazókat pszichiáterek/pszichológusok?

Csak csodálkoznak és hümmögnek, hogy "bullying".



Lassan természetes lesz az is, ha leköpnek az utcán.


2021. febr. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a C Type-ok szóltak be eddig csak úgy
2021. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt lehet tudni, hogy mire szóltak be ezek a vadidegenek? A kinézetedre? A viselkedésedre? Ès mégis milyen "típusúak" voltak? Mondjuk gondolom valami alja nép, azok ilyen bunkók.
2021. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ebbe a kategóriába írtad volna, szerintem amúgy már lenne 2 oldalnyi válasz.
2021. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit szóltak be pontosan?
2021. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!