Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki meztelenül alszik, csak...

Aki meztelenül alszik, csak lefekvéskor vetkőzik le vagy már korábban?

Figyelt kérdés

Szóval én pl. este zuhanyzás után már nem veszek fel semmit, más hogy van ezzel? Ha valaki mondjuk még gyerekként/tinédzserként kezdte, mutatkozott ruha nélkül a család előtt, vagy ha bármiért ki kellett kelni az ágyból, akkor felöltözött?


(F, mielőtt bárki csalfa ábrándok rabjává válna.)



2021. márc. 31. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez neked miért fontos? Felizgat?
2021. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
tusolás után már én sem öltözök fel
2021. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Esti zuhanyzás után már nem vszek fel semmit, de csak ha nyár van és dögmeleg. Egyedül élek, ha nem így lenne nem tenném természetesen.
2021. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Esti zuhanyzás után egy különleges ruhadarabot veszek fel, amit a civilizált világ pizsamának hív.
2021. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én általában lezuhanyzok és utána felveszek egy köntöst. 2 havonta egyszery ha veszek whiskeyt, eljátazom hogy gazdag vagyok, és egy pohár whiskyvel a kezemben, köntösben járkálok a házban(egyébként meg nagyon ritkán iszok alkoholt). Ha végeztem a gazdagság imitálással, mehet le a köntös, és be az ágyba csórón :D.
2021. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Meztelenül aludni, főleg ha más is van a házban, szexuális aberráltság, illetve az arra való hajlam jele.
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Tusolás után már én sem öltözök fel, kivéve ha valamelyik gyerkőc barátja/barátnője itt van nálunk. De akkor is max egy rövidnadrágot vagy boxert veszek.
2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Nem értem miért lenne ez aberráltság. Sokkal szabadabban érzed magad, bár lehet valaki undorodik tőle, de ez van. Had aludjanak már úgy ahogy akarnak az emberek, de komolyan, már kb mindenbe bele tudnak kötni az emberek
2021. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%
Zuhanyzás után úgy vagyok mindenki a családba így alszik.
2021. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem lennenek itt a szüleim, mindíg meztelen lennék itthon.

Amint haza érnék a munkából, monden ruha le.

22/f

2021. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!