Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel vagy este zuhanyoztok/f...

Reggel vagy este zuhanyoztok/fürödtök?

Figyelt kérdés
Naponta vagy ritkábban?

2021. ápr. 12. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Naponta , reggel, nekem kell a frissülés, hogy felébredjek.
2021. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Naponta, és este. Nem tudnám elképzelni, hogy koszosan befeküdjek a tiszta ágyneműbe
2021. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Este, és változó milyen gyakran. Ha koszos munkám van (pl. fal vésés), akkor naponta, sőt van hogy napi 2x is. Ha itthon vagyok és mondjuk HO-ban dolgozok, akkor ilyen időben csak 3 naponta zuhanyzok, mert nem koszolom össze magam, semmi értelme hamarabb zuhanyoznom.
2021. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb? Ha csak reggel, az plusz időt vesz el, és nem túl higiénikus este lefeküdni zuhany nélkül. Ha csak este, akkor meg reggel nem leszel büdi?
2021. ápr. 12. 12:14
 5/13 anonim válasza:
100%
Ha nagyon izzadós vagy éjszakánként, akkor nem árr egy gyors tusolás reggel sima vízzel, de este szerintem mindenképpen érdemes alaposabban, tusfürdővel/ szappannal megmosakodni
2021. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Naponta és este. De néha előfordul hogy reggel is, ha úgy van.
2021. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetente teljes test, wczés után vízzel, nagy wc után szappannal ahol kell. Akkor zuhanyzom, amikor érzem és van szabad pár percem napközben.


Nem vagyok büdi, nem vagyok beteg.

2021. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amióta nem használok spray-ket, azóta 2-3 naponta. Előtte minden nap kellett, mert hiába fújtam be magam reggel fürdés után, estére büdös voltam. Aztán elhagytam a spray-ket. Az első hónap elég rossz volt, mert már pár óra múlva éreztem a testszagom, de idővel javulni kezdett a helyzet. Ennek már 1 éve, most ha nem izzadok meg rendesen, akkor csak 4-5 nap múlva kezd előjönni a testszagom, addig semmi sincs. (Nem csak én nem érzem, hanem pl. a barátnőm se, még ha végigszagol akkor se.) Semmi máson nem változtattam, csak a sray-ket hagytam el, úgyhogy én ennek tulajdonítom. (Aki ajánlotta ezt, ő is ugyan ezt tapasztalta.)
2021. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Második, itthon dolgozom (mikor még bejártam, iroda), mitől lennék koszos? Nem csinálok semmi olyat, amiben kiizzadok, vagy összekoszolódom.

Ha mégis, akkor meg azután (délután, este, mikor végeztem azzal a dologgal) zuhanyzom.

2021. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznaponként általában reggel, mert alvás közben sokat izzadok és nem lenne jó úgy menni dolgozni. Hétvégén vagy ha itthon vagyok, akkor pedig inkább este vagy valamikor nap közben, amikor eszembe jut, mert reggelente amúgy utálok tusolni, szóval ha nem megyek el itthonról rögtön reggel, akkor nem is tusolok le azonnal.
2021. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!