Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tudatosodik az,...

Miért nem tudatosodik az, hogy a házasságot fel is lehet bontani, mint ahogy megkötötték? Miért nem lehet megbecsülni azt, akinek udvarolt, bókolt, akit egy életre választott a férj? Persze ez fordítottan is érvényes.

Figyelt kérdés

A férjem egészen a házasságkötés előtt nagyon elragadóan viselkedett, utána teljesen fordítottan. Ezt tetézte azzal, hogy pl. bunkó módon turkálja az orrát, szanaszét tüsszög, bunkó, alpári beszéd stílussal megsérti a környezetében levőket.

Az egyik barátnőmet fizikailag bántalmazza a férje, holott amikor később kijózanodik, bocsánatot kér tőle.

Amikor mondtam a férjemnek, hogy a viselkedése miatt el is válhatok tőle, fel volt háborodva.


2021. ápr. 12. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elakarsz valni, akkor valj el ... de ezzel ne zsarold erzelmileg a parod. Ezert haborodott fol. ne dumalj, menj el! :)
2021. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Most én nem értem a kérdést.


Ha el akarsz válni, akkor válj el, ha meg nem akarsz elválni akkor minek fenyegetőzöl ilyesmivel?

2021. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Normalis valaszt varok. Aki nwm erti a kerdest, az minek ir ide hulyeseget?

Erthetoen fogalmaztam.

2021. ápr. 12. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés, inkább szemrehányás. Tök mindegy, mit írnak rá, úgysem lesz jobb neked tőle.

Az egy értelmes kérdés lett volna, hogy pl. mit tudsz tenni ilyen helyzetben.

2021. ápr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4/4 nem te szabod meg a gondolatomat, hogy milyen kérdést teszek fel.
2021. ápr. 13. 03:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a kérdést, ne írjon ide hülyeségeket, szerintem érthetően, magyarul fogalmaztam.
2021. ápr. 13. 03:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inteligencia kérdése. Ha direkt bunkó vagy direkt igénytelen akkor vagy nem használja az agyát vagy ennyi jutott neki.
2021. ápr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Csak akkor nem kell csodálkozni a válaszokon. És el kell gondolkodni, hogy valóban választ akarsz, vagy csak bólogatást.
2021. ápr. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha ilyen paraszt vagy kérdező, akkor mi a búbánatos rákfenének teszel fel egy kérdésnek álcázott véleményt?
2021. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mansour ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár. Ugyanígy azt is meg lehet kérdezni, hogy miért kell meggondolatlanul hozzámenni valakihez, miért kell bedőlni az üres bókoknak, miért nem lehet rendesen kiismerni a választottadat, mielőtt egy életre elköteleződsz. Mert ugye a házasságnak ez lenne az értelme, nem az, hogy mindjárt elváljunk, ha nem tetszik valami.
2021. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!