Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves nő felajánlhatja a...

19 éves nő felajánlhatja a tegeződést egy 40 éves férfinak?

Figyelt kérdés

Vagy ez tiszteletlenség? A nem vagy az életkor a döntő fontosságú?

(Nincs köztük főnök-beosztott viszony.)



2021. ápr. 16. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Tiszteletlenség.
2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Én meg ffiként mindig arra várok, hogy a lány kezdeményezze a tegeződést, pont azt tartanám tiszteletlennek részemről, ha én kezdeményezném.

Ergo vmelyünknek 1x tiszteletlennek kell lennie, hogy utána már közvetlenebb legyen a viszony.

2021. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Egy vénülő férfinek nagyon imponál az ilyen ajánlat.
2021. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell magázódni hétköznapi esetekben, nem fontos a nem és az életkor. Akkor kell magázódni ha hivatalos ügyben beszélsz vagy ki akarod valamiért mutatni a tiszteletet az illető felé
2021. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Eltörölhetnék már ezt az elavult magázódást...
2021. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
A legkevésbé sem tiszteletlenség, nem is értem, hogy jut ilyen az eszedbe. Ez a norma. A nő ajánlja fel a tegezést a férfinak, ha amúgy nincsenek alá-fölérendeltségi helyzetben és nem matuzsálem a férfi.
2021. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
az idősebbnek kell ezt felajánlani, nem a fiatalabbnak
2021. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, 7-es, ez a nemtől függ, nem a kortól!
2021. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Itt van egy protokollszakértő, tessék: Tegezést férfi-nő kapcsolatnál a nő kezdeményezi. [link]
2021. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
A fenti etikettiskola egy szégyen. Nincs egy helyes mondata a megadott oldalnak, pl. hogy a nő kezdeményez férfi-nő kapcsolatnál. Van ilyen helyzet is, de a férfi-nő kapcsolatok 90 %-ára nem igaz. Pl. egy 30 éves titkárnő nem kezdeményezheti a szintén 30 éves férfi igazgatóhelyettesnél. Az sem igaz, hogy a felajánlott tegeződést visszautasítani sértő... Ezek szerint én köteles lennék tegeződni akárkivel, pl. a trafikosnővel csak azért, mert kegyeskedett nekem felajánlani ? Ez is egy bődületes marhaság, igenis megmondhatom udvariasan, hogy köszönöm, inkább maradnék a magázodásnál. De az egész megadott oldal utóíze az, hogy egy tehetségtelent odatettek kiollózni innen-onnak szabályokat, azokat a saját szája-íze szerint átköltötte.
2021. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!