Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség egy nő részéről...

Illetlenség egy nő részéről ha akkor jön be a férfi mosdóba mikor a piszoárt használom?

Figyelt kérdés
takarítónő volt
2021. ápr. 17. 15:32
 1/6 DeMoR ***** válasza:
17%
Szerintem törvénytelen is :D
2021. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A takarítónő IQ-jától függ, hogy besétál, vagy visszalép az ajtóból, ha látja, bent van valaki.

Én irodaházat takarítok. Ha akár nő, akár férfi akarja használni a mosdót, amikor épp ott tevékenykedek, kimegyek én is és a kolléganőim is, amíg bent van az illető.

2021. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
minden heten kiirsz egy kerdest a takaritonorol, aki bejon pont amikor a piszoart hasznalod ?
2021. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom, ezt a kérdést is Te írtad ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok..

Lehet, hogy a takarítónő akar Tőled valamit. Mondjuk elnézést kérhetne és visszamehetne, ha nem veszi észre, hogy ott vagy. Ezek szerint direkt akkor megy be.

2021. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én nem a takarítónő vagyok, de én is bemennék, ha te lennél a piszoárnál.
2021. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csukott ajtón keresztül nem látja, hogy te épp a piszoárnál állsz. Mivel neki kábé óránként kell csekkolnia a mosdókat, így elkerülhetetlen, hogy gyakran összefutsz vele, ha sokat iszol.

Az én munkahelyemen vécésbácsi van, de minden alkalommal hangosan kopog, amikor jön, mert sok nő a mosdóban szeret öltözködni (van öltöző is amúgy.)

2021. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!