Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire tartanád elfogadhatón...

Mennyire tartanád elfogadhatónak, ha uszodákban, sportlétesítményekben, kollégiumokban oszlopzuhanyzók kerülnének kialakítása?

Figyelt kérdés
zuhanyzó, tusoló, meztelen

2021. máj. 7. 13:19
 1/9 Molyember ***** válasza:
87%
Szerintem próbáld idejében elfogadni, hogy amíg te meleg vagy, mások esetleg nem. Komoly problémáktól kímélheted meg magad.
2021. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

pontosan mit jelentene?


hogy mindenki együtt fürdik a zuhanyzóban és látnánk egymást anyaszült meztelenül, mert nincs válaszfal például?

2021. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
#2 Továbbá elválasztó hiányában akaratlanul is összespriccelnék egymást.
2021. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én csak úgy tudnám elfogadni ha koedukálttá tennék a zuhanyzókat :)
2021. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
mivel az ember magasabb, mint széles, mindenképpen inkább oszlop, mint sor lenne megfelelő. de mi az az oszlopzuhanyzó? nem keresek rá. ha fontos neked, hogy válaszoljak, írd le.
2021. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
#5 "mivel az ember magasabb, mint széles," általában.
2021. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Az egyterű zuhanyozót könnyebb takarítani, mint a fülkékre tagoltat. Nem az oszlop a lényeg, a falon is lehetnek a zuhanyrózsák.
2021. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Higiéniailag igazad van, de szerintem a fizető használó szempontját (pl.#3) is figyelembe kell venni. Egymás összespriccelése se nem kellemes, se nem higiénikus.
2021. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a kérdező egy öreg fószer Nem tudom miért érdekli ez a téma...
2021. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!