Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincs a nudista strandok...

Miért nincs a nudista strandokon koedukált mosdó?

Figyelt kérdés

Úgy gondolnám, hogy miután mindenki pucér, senkit nem rázna meg egy piszoárnál pisilő pasi látványa, szóval kicsit szükségtelennek tűnik az elkülönítés. Vagy csak hatósági előírás hogy nemek szerint külön mosdó kell?


Amúgy teoretikus kérdés, szeretek nudista strandokra járni, meg nem okoz ez bennem feloldhatatlan disszonanciát, csak eszembe jutott.



2021. máj. 9. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tévedsz. Senki nem szereti nézni ahogy a másik pisil. Otthon sem rohanok a fürdőszobába sminkelni ha a férjem éppen a wc-n végzi a dolgát. AZért legyen már az embernek magán szférája
2021. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Egyetértek az első válaszolóval, hogy a mosdónak plusz intimitása van a szimpla meztelenséghez képest. Mindemellett ahol nudista strandon eddig voltam, ott mind koedukált mosdók + zuhanyzók voltak.
2021. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%
Ahol eddig voltam, mindenhol koedukált mosdók voltak, <gy tűnik, te még nem voltál ilyen helyen.De most már tudod!Mit tervezel?
2021. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ahol én voltam ott koedukált a mosdó.
2021. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan hely ahol koedukalt
2021. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban semmi értelme a külön mosdónak. A WC legyen zárt, mert azért sz.rni nem akarok mások előtt, de a zuhanyzó jobb ha koedukált, hiszen így a házastársak tudnak együtt zuhanyozni.

Bár a tapasztalatom az, hogy sosem csinálnak ügyet abból egy nudista strandon, ha a férfi zuhanyzóba bemegy egy nő, vagy fordítva, különösen ha párok zuhanyoznak együtt.

2021. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!