Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik köszönést használjam...

Melyik köszönést használjam írjam reggel , ha köszönök egy fórumba?👇

Figyelt kérdés

1. Jó reggelt, szép napot mindenkinek!


2. Jó reggelt és szép napot mindenkinek!



2021. jún. 25. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Az elsőt használd
A másodikat használd
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért köszöngetsz fórumokon az adott időpontnak megfelelően? Az tipikusan olyan hely, amit esetleg évekkel később is fog 1-2 ember olvasgatni, reggel, délben, este, éjszaka.
2021. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
A “hööö” pont megfelel az átlag fórumozók szellemi szintjének.
2021. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

07:47 nem hatsz meg!


Egy felhadználó tisztességes mint a kérdésem,,!! Te viszont egyből más fogyatékosságát kineveted, akkó te tud illik mivagyol!😃👍

2021. jún. 25. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem nevettem ki semmit. Csak tettem egy megállapítást. A pirosakból látszik is, ki vette magára, nyilván okkal.
2021. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint egy "Hali!", esetleg "Hello!", "Sziasztok!" köszönést alkalmaznék, ha telefonról vagyok (vagy esetleg jó kedvem van és gépen is akarok ezzel foglalkozni), akkor oda rakok egy mosolygós emojit.
2021. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!