Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ciki a bokorba vizelni...

Miért ciki a bokorba vizelni a drága WC díj helyett?

Figyelt kérdés
Minek fizessek 250 Ft-ot ilyen felesleges dologért. A piszoárt úgysem kell lehúzni utána, víz sem fogy, mégis elkérnek egy rakás pénzt érte.
2021. júl. 19. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki. Jézus is a bokorba pisilne.

Ne szolgáljuk már ennyire a fogvatartóinkat. Szánalmas istenkáromló idióta, aki ilyenért fizet. Adja egy csövesnek aki nem elissza, vagy adományozzon akkor.

2021. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

A csövesek hova pisilnek ők is a bozótba, akkor miért kéne szégyent érezni.

Én a szomszéd tulipán ágyását pisilem rendszeresen, ki is hajt minden évben nagyon is szép.

2021. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Mit gondol a sok fűtött szoba / iskola / irodaház töltelék, hogy aki terepen van egész nap (akár egy városban) az mégis hogy a jó életben oldja ezt meg? Majd három átszállással elutazik a legközelebbi plázáig? Hogy mire visszaér, már megint hugyozhatnéka legyen? Perpillanat Magyarország egyik településén sincs normálisan megoldva a vécézési lehetőség, csak a fejek homokbadugása megy kiválóan. Anjánlgassátok a bírságokat a kedves anyukátoknak! Nyilván nem ugyanaz, amikor valaki a nemi szervét mutogatja a főtér közepén, meg amikor valaki eltűnik a vasúti töltésnél a bozótosban. Akinek meg rosszabb a veséje, az kifizetne harmincezret hugyozásra egy hónapban... Na, persze!
2021. júl. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy spórolsz, még lehetsz kulturálatlan. Bokorba hugyozni ott, ahol van WC, nem illik. Mert nem szép látvány, mert szagos, mert nem tesz túl jót a növényzetnek... tehát nem is azért gáz, "mer' csak".
2021. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyilván ott oké, ahol máshogy nem lehet megoldani, mert a legközelebbi WC 20 perc autóútra van...
2021. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 250 forint nagyon durva. Ez bizony sokaknak értelemzhető összeg. Alapvetőnek kéne lenni hogy ingyenes. Ettől függetlenül HA NEM MUSZÁJ nem a bokorban csinálom, de volt már példa rá, hogy megtettem a lehető legdiszkrétebben, de tényleg próbáltam ügyelni, hogy legyen feltűnő.
2021. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tisztességes helyen, ahol dolgozni kell, a cég viszi a mobil wc-t.
2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%
Mikor este nem látnak kiszoktam settenkedni az utcára és gyorsba el szoktam végezni a dolgom az út széli bozótba, így nem kell otthon takarítan a wc deszkát.
2021. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!