Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz nagyon temetésre farmer?

Gáz nagyon temetésre farmer?

Figyelt kérdés
Ma lesz délután tatám temetése. Nincs ünneplő ruhám, fekete felsőt gondoltam farmerral.Nagyon illetlen? Nincs fekete nadrágom sem, félek a rokonok ne hogy megszoljanak.

2021. júl. 21. 09:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

Fiúként papucs...??

Már eleve gáz... nem csak temetésre...

2021. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
Farmer temetésre, esküvőre, keresztelőre, színházba, operába, és nemzeti ünnepre BUNKÓSÁG. 12 (max. 14) éves kortól fekete/szürke/sötét/világos szövet- vagy/illetőleg vászonnadrágok, három alapszínű öltöny minden srácnak kellene, hogy legyen. A hülyeségekre meg toljátok a rengeteg zsetont el.
2021. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Ruházkodj fel mert nem csak temetés van a világon hanem ballagás, esküvő, szalagavató, évnyitó és egyéb nyalánkságok, nem is beszélve egy színházról vagy komolyzenei koncertről... Tudom ez nem divat mostanában de én léptem fel olyan színpadon, ahol nem illett farmerban megjelenni vendégként és a családomnak ha el akartak jönni ki kellett öltözni... elegáns ruhád mindig legyen. A fekete alap darab.
2021. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Farmer + papucs?


Én voltam ilyesmi temetésen. Balatonkenesén volt egy öreg vitorlázó hamvainak a vízbe szórása.

2021. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőséged még elmenni vásárolni, akkor tedd meg!


A jövőre való tekintettel meg egy középiskolás korú vagy annál idősebb embernek kell rendelkeznie valamilyen alkalmi ruhával! Fiúknál a legkevesebb egy fekete bőrcipő, fekete öv, sötétkék / szürke nadrág, fehér ing. Ez elmegy temetésen, esküvőn, keresztelőn, színházban, akárhol.

2021. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát bazmeg , temetésre papucsban és kèk farmerben menni. Hallod , hagyjad. Vegyél fel rövidgatyát, mintás pólót.
2022. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!