Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szomszéd miért ad rendszeres...

A szomszéd miért ad rendszeresen romlott dolgokat?

Figyelt kérdés

Màr egy éve,hogy mindig megajàndékoz lejàrt szavatossàgu joghurtokkal,hussal,szalàmival,konzervekkel.

Eddig ég türtem,és kidobàltam a kukàba,de kezdem azt érezni,hogy direkt csinàlja,mert mindig felhivom a figyelmét finoman,hogy nekem nagyon fontos hogy amit eszek,az friss legyen,föleg hogy terhes vagyok.

Lusta a kukàjàba lökni,vagy megakar mérgezni,vagy csak idegesiteni akar\'

Mit tegyek?


2008. dec. 9. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak túl sokat vesz és nem eszi meg, de sajnálja kidobni te meg elfogadod ezért jobb neked andi mint kidobni, a lelkiismerete megnyugszik.

ne finoman durván utasitsd el és ne fogadj el töle soha semmit.

2008. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hiàba utasitom el,volt olyan hogy este a kislànya csengetett az ajton,és hozta kézben a dolgokat.

Most zavarjam haza?

Tényleg idegesit,mert terhes vagyok,tudja nagyon jol,hogy mennyire féltem a babàt.

De volt olyan eset,hogy a dàtumot valahogy eltüntette a dobozrol,hogy ne tudjam ellenörizni.

Most egy fél rud megkezdett szalàmit adott,az is levan jàrva 5 napja.........

2008. dec. 9. 17:35
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Mi romlott levest, hurkát kaptunk, ráadásul abban az edényben, amibe főzve volt, még azt is mi sikáltuk..:S
2008. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért.de ha valakitöl ilyesmit kapok,azt könnyen elitélem.

Föleg ha 3 gyermekes anyàrol van szo.

Én még a füszereket is nézem,pedig ha az lejàrt,nem mérgez,de én nagyon ovatos vagyok.

Egyszer megeshet véletlenül,de folyamatosan.....

Hàt még akkor robbanok fel,amikor az 5 napja megfözött tejberizset küldi fel nekem...

És büdös!!!!!!!!!¨

De ö maga is érezhetné,nem?

2008. dec. 9. 17:47
 5/26 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem ne fogadj el ilyen dolgokat... Igaz h "nem illik" visszautasítani...de inkább a babádra vigyázz! :D

Szal ha legközelebb visz valamit akkor hívd be a lakásba és kínáld meg abból amit ő hozott...hátha elmegy a kedve!! XD Próbáld ki! :P

2008. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
4%
Dotti :D
2008. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen,ez nem lenne rossz ötlet.

Esetleg én is veszek néhàny dolgot,amit megvàrok hogy lejàr a szavatossàga,és neki ajàndékozom.

Jaj nem értem,ugy gondolja,hogy nekem még a sz.r is jo?

De csak én vagyok ilyen helyzetbe,rendszeresen.

Nem havonta,hanem hetente...

Attol is félek,ha a gyermekem nagyobb lesz,akkor romlott csokival kinàlja,amikor nem làtom,a gyerek meg elfogja fogadni.

2008. dec. 9. 18:28
 8/26 anonim válasza:
73%

Nyugi az még messze van de majd he ott tartasz megmondod a gyerekednek h tőle ne fogadjon el semmit!

De ahogy az elöbb mondtam azt próbáld ki h megkínálod a lejárt cuccaival amit átvisz neked!! XDD

Dotti :)

2008. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Hat eleg bunko viselkedes ez a szomszedod reszerol, hiszen azert adja neked, mert lejart, nem azert, mert kedvel, es aranyos akar lenni hozzad. De miert nem mutatod meg neki a datumot arrol, amit ad. Egyertelmuen mondd meg neki, hogy multkor a szalami es a joghurt, es most ez a szalami is lejart mar, es nem fogjatok megenni. Ebben semmi bunkosag, rossz nincs. Azert ne alazzon mar meg teged, es ne nezzen hulyenek. Ja, es persze tovabbra is adni fogja a lejart dolgokat, addig, amig nem szolsz neki, es elfogadod. Nem kell elfogadni, ennyi.
2008. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Gondolj bele mennyi ideig készülhetett már erre, évek óta vásárolhat csak neked, és időzítő van neki beállítva hogy melyik nap mi jár le és mit vihet neked... 5 hónapja vett egy szalámit, és eddig várnia kellett az átadással :DD


Mondd meg neki, hogy nagyon köszönöd a kedvességét, de neked ez már megalázó és azt tanácsolod neki, hogy ne vegyen meg előre annyi élelmiszert és akkor nem kell kidobni meg semmit. Mondd meg h te is meg tudod magadnak venni és jobban is szereted azokat a márkájú termékeket amiket te választasz. Aztán ne fogadd el, ne vedd el tőle, told el a kezét és közben mondd nem tényleg köszönöm, tényleg igazán nincs rá szükségem de nagyon kedves. És innentől ne érdekeljen!!! Biztos hogy nem kedvességből adja neked, lehet a gyerekedet akarja mérgezni, én ezen se csodálkoznék. Én az ilyesmit még a kutyának se adnám oda kidobnám kitudja nem-e mérgezte meg. Ez már gyanús, ez nem normális. Küldd el őt és ne érdekeljen innentől, ha nem ért a szép szóból...

2008. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!