Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha meghívóban visszajelzést...

Ha meghívóban visszajelzést kérnek,és én emailben köszönettel nemleges választ adtam (mert email cím is meg volt adva), akkor miért nem válaszolnak semmit a meghívók?

Figyelt kérdés

ÉS már máskor is megtörtént ez. Szép kerek rövid üzenetet írtam, hogy "Tisztelt ez és ez... köszönöm meghívásukat... nem veszek részt ... köszönettel..."


ÉS válasz nuku. És én ott ülök kétségek között, hogy haragjukban nem válaszolnak, vagy mi?...



2021. aug. 19. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy olvasták egyáltalán? De akkor miért van megadva email a telefonszám mellett?
2021. aug. 19. 09:49
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Menj pszichológushoz az önbizalom hiányoddal. Neked az az igazi problémád, nem az, hogy nem válaszolnak.
2021. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:
80%

Föltehetőleg az igenlő visszajelzésekre koncentrálnak.

Kétségtelenül udvariasabb megoldást jelentene a meghívók részéről legalább egy köszönet.

2021. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy meghívóra igen vagy nem választ várnak. Mindegy mi a válaszod, arra már nem kell viszontválaszt küldeni, mert ez nem levelezés akar lenni, hanem a meghívók arra kíváncsiak, hányan vesznek részt a rendezvényen, hány fő részvételével kell számolniuk.
2021. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy elküldted az emailt, ők tudomásul vették.

Milyen válaszra vársz? Miért levelezzenek olyan személlyel, aki visszautasította meghívásukat?

Az mégsem írhatják: "oké, akkor maradj otthon"!

2021. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kettes, ötös hülyék vagytok. Jogom van visszautasítani!


De ha nem válaszolnak, akkor majd megtörténik az, ami már megtörtént: utólag elővesznek, hogy nem is válaszoltam!

2021. aug. 20. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!