Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik egy hosszú hajú nőnek...

Illik egy hosszú hajú nőnek teljesen kibontott hajjal mutatkoznia?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, korábban ez a dilemma fel sem merült, de mostanában mégis úgy érzem, hogy illetlen a hosszú hajat szabadon hagyva "mutogatnom". Mintha nem lennék szalonképes állapotban.

2021. aug. 26. 14:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

ez kicsit szerintem olyan dolog, mint az, hogy illik-e fedetlen vállal lenni, vagy úgy, hogy kilátszik a lábad (azaz pl szandált viselsz). engem sose zavart egyik se másokon, én viszont kényelmetlenül érzem magam nyitott cipőben és fedetlen vállal mindenki előtt. a hajamat egyébként mindig kibontva hordom, akkor is ha épp hosszú.


egyébként teljesen értem amit mondasz, nagyon sok mitológiában, kultúrában a hajat valami nagyon szép, nagyon érzéki dolognak gondolják, gondolták és mai napig vannak olyan közösségek, pl. számos muszlim, ultraorthodox zsidók, bizonyos keresztény közösségek, stb akik nem hordják kibontva a hajukat mindenki előtt, vagy épp teljesen eltakarják. tedd azt, ami kényelmes számodra, nem vagyunk egyformák. a szabadsághoz az is hozzátartozik, hogy te magad dönthetsz arról, hol vannak a saját határaid, mi az ami számodra elfogadható C:

2021. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 jpeter1 válasza:
100%
A párom indiai származású. Náluk a nőknél nem ritka a bokáig,vagy akár földig érő haj. Pl a hugának a haja kibontva kb 50 cm hosszan a földön fekszik, és húzza maga után Ő ezért kényelmi okból legtöbbször kénytelen kontyban hordani.
2021. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
úgy hordod a hajad, ahogy jólesik. elképesztő az az érvelés, hogy azért kéne összefogni a hajukat a nőknek, hogy a férfiaknak ne legyenek ilyen vagy olyan gondolataik. akkor fogják össze a férfiak a gondolataikat. a te hajad, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2021. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi illetlen nincs egy hosszú női hajban, nem a tálib Afganisztánban vagyunk.
2021. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a haja, ajánlom, hogy kibontva hordja, mert nagyon tetszik a látvány.
2021. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

30 éves nő vagyok, mindig is hosszú, hol hátközépig, hol derékig érő hajam volt, ez sose jutott eszembe, hogy illetlenség lenne kiengedve hordani. Meg is lepett a kérdés, hogy ez egyáltalan felmerült benned.

Én mindig kibontva hordom, nekem úgy tetszik.

Régebben amikor sportoltam fogtam össze, manapság strandon szoktam felkötni, ha nem akarom, hogy vizes legyen. Ezen kívül, utcán mindig kiengedve hordom.

2021. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 jpeter1 válasza:
100%
A párom a bokáig érő haját szokta az utcán is teljesen leengedve hordani, de vigyáznia kell,hogy nehogy beleakadjon valamibe. Frissen megmosva eszméletlenül szép.
2021. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!