Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik egy hosszú hajú nőnek...

Illik egy hosszú hajú nőnek teljesen kibontott hajjal mutatkoznia?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, korábban ez a dilemma fel sem merült, de mostanában mégis úgy érzem, hogy illetlen a hosszú hajat szabadon hagyva "mutogatnom". Mintha nem lennék szalonképes állapotban.

aug. 26. 14:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

ez kicsit szerintem olyan dolog, mint az, hogy illik-e fedetlen vállal lenni, vagy úgy, hogy kilátszik a lábad (azaz pl szandált viselsz). engem sose zavart egyik se másokon, én viszont kényelmetlenül érzem magam nyitott cipőben és fedetlen vállal mindenki előtt. a hajamat egyébként mindig kibontva hordom, akkor is ha épp hosszú.

egyébként teljesen értem amit mondasz, nagyon sok mitológiában, kultúrában a hajat valami nagyon szép, nagyon érzéki dolognak gondolják, gondolták és mai napig vannak olyan közösségek, pl. számos muszlim, ultraorthodox zsidók, bizonyos keresztény közösségek, stb akik nem hordják kibontva a hajukat mindenki előtt, vagy épp teljesen eltakarják. tedd azt, ami kényelmes számodra, nem vagyunk egyformák. a szabadsághoz az is hozzátartozik, hogy te magad dönthetsz arról, hol vannak a saját határaid, mi az ami számodra elfogadható C:

aug. 27. 23:53
 22/25 jpeter1 válasza:
100%
A párom indiai származású. Náluk a nőknél nem ritka a bokáig,vagy akár földig érő haj. Pl a hugának a haja kibontva kb 50 cm hosszan a földön fekszik, és húzza maga után Ő ezért kényelmi okból legtöbbször kénytelen kontyban hordani.
szept. 2. 12:13
 23/25 anonim válasza:
úgy hordod a hajad, ahogy jólesik. elképesztő az az érvelés, hogy azért kéne összefogni a hajukat a nőknek, hogy a férfiaknak ne legyenek ilyen vagy olyan gondolataik. akkor fogják össze a férfiak a gondolataikat. a te hajad, azt csinálsz vele, amit akarsz.
szept. 3. 11:30
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi illetlen nincs egy hosszú női hajban, nem a tálib Afganisztánban vagyunk.
szept. 6. 15:10
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha szép a haja, ajánlom, hogy kibontva hordja, mert nagyon tetszik a látvány.
szept. 6. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!