Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyósok-apósok! Ti tegeződtök...

Anyósok-apósok! Ti tegeződtök vagy magázódtok a vejetekkel?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 01:06
A kérdező szavazást indított:
Tegeződünk
Magázódunk
Csendőrpertu
22 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Mivel családtag, tegeződünk.
2021. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En meny voltam (mar nem) es en magaztam anyosomekat, ok engem tegeztek.
2021. aug. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lewega ***** válasza:
100%
Én rögtön közöltem a vőimmel, hogy tegezzenek. Volt amelyik a következő mondatában már tegezett, de volt olyan is, akinek hosszú hónapokba telt, mire tegezni mert.
2021. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még sem após, sem vő nem voltam (nincs még sem feleségem, sem gyerekem, nem is tervezem), de apósként biztos tegeződést ajánlanék, vőként viszont eléggé zavarban lennék anyós-após előtt a megszólítás miatt.


A családban úgy alakult ez a dolog, hogy a szüleim egymás szüleit soha nem tegezték (apám még saját szüleit sem), csendőrpertu volt. Szüleimnek még nincs menyük, sem én sem az öcsém nem nősültünk még meg.

2021. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tegeződünk az első perctől, akár vő, akár meny. Nekünk így természetes.
2021. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!