Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez udvariatlan?

Szerintetek ez udvariatlan?

Figyelt kérdés

A szakdolgozat miatt emailben kommunikálok a vezető tanárommal.

Az első levélben betartottam az összes etikett szabályt, de úgy érzem, hogy minden kétsoros válaszlevélben nem kéne "Tisztel Tanár Úr"-azni meg hasonlók. Mit gondoltok, ez udvariatlan?



2021. okt. 22. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Ha röviden válaszolgatsz neki, akkor már olyan mintha chatelnétek, és ott sem szólítanád meg mindig.
2021. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az az udvariatlan, ha már ilyen sokat leveleztek. Már-már zaklatás-szerű.


Nekem például ezért nincs f*s.zbukom sem, meg hasonló szarságok, ugyanis meg is őrülnék a sok hülye ember által összehordott balf*s.zságoktól... :-)


Amikor én írtam a szakdolgozataimat, talán csak akkor írtam a témavezetőknek, amikor azt beszéltük meg, hogy mikor tudunk találkozni és hol, az egyik be is vallotta, hogy hiába is kérdezném, nem tudna segíteni, de örültem, hogy ennek ellenére mégis elvállalta.

2021. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!