Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munka/vezetés közben mit...

Munka/vezetés közben mit hallgatsz inkább és miért azt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Zenét saját eszközről/internetről
Zenét rádióból
Beszélgetős műsort rádióból
Beszélgetős műsort saját eszközről, net, podcast stb
Nem hallgatok semmit
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közben mikor mihez van kedvem. Van hogy rádiót van hogy zenét. Munka közben semmit.
2021. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Tömegközlekedéssel járok, a munkahelyen nem hallgatok mert sajnos elvonja a figyelmem
2021. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Vezetés közben, klasszikus zenés rádiót. Ott legalább a zene közötti szöveg is kulturált.
2021. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Munka közben zenét netről vagy beszélgetős podcastot netről. De majdnem mindig rajovok, hogy csak elviszi a figyelmem, régen, mikor monoton munkám volt, na akkor segített.

Utazás (nem vezetés) közben letöltött zenét, mert nincs mobilnetem.

2021. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leginkább semmit. Rádióban nem adnak jó zenét (legalábbis felénk, mert Pesten lehet, hogy van rendes zenei adó), beszélgetős műsorban meg megint csak ritka, hogy értelmes legyen. Régen pedig mindig szólt nálam a Petőfi, aztán mikor megszűnt rendes adónak lenni, még egy darabig a Kossuth. Kondor Katalin megszüntetett minden jó műsort, sajnos. Kiváló riporterből a magyar rádiózás hárpiája lett. Most már csak akkor hallgatok rádiót, ha a műhelyben dolgozom valami monoton munkát.

Vezetés közben azért nem hordok magammal zenét, mert a jó zene az odafigyelős, túlságosan lekötne, olyan szr zenét meg minek hallgassak, mint amit a rádiókban adnak.

Nagy ritkán bekapcsolom a Retyó rádiót, de azon is egyre inkább olyan zenék vannak, amiket már anno is utáltam. A Bochkor meg túl tuskó az én ízlésemhez.

A mobilnetem pedig feltöltőkártyás, csak az alkalmi rádiózgatás miatt nem fogok előfizetni.

2021. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lankad a munkavégzésem, akkor ütemes zenét, metált, elektromost, hip-hop-ot. Irodista vagyok.
2021. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Munka közben hangoskönyvet, filmet kép nélkül, vagy régi színházi előadások felvételeit.
2021. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

munkahelyen kénytelen vagyok a korlátolt Bochkor agymenéseit hallgatni. Rohadt fárasztó az idétlenkedéseiket hallgatni, ahogy az, hogy egy ennyire buta ember ennyire nagyképű.

ha autóval elutazunk, pendriveról hallgatok zenéket.

2021. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utazás és házi, egyéb munka közben általában hangos könyveket, vagy beszélős YouTube videókat szoktam hallgatni, ahol a kép nem annyira fontos. Podcasteket ritkábban hallgatok. Kevés igazán jót ismerek.
2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!