Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezt a karácsonyt is egyedül...

Ezt a karácsonyt is egyedül töltöm, meg a szilvesztert is. Ki van még így? 17F

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Mint az összes többit. 16/L
2021. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%

Mi összeröffenünk majd a haverokkal sörözni. Mondanám hogy meg vagy hívva, de szerintem nagyon messze lakunk egymástól...

Hívd meg néhány barátodat, ismerősödet, hátha eljönnek. Isztok valamit, beszélgettek, megnéztek egy vígjátékot, és máris nem olyan lehangoló az egész :)

2021. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek barátaim :D de azért köszi a tippet.
2021. dec. 3. 13:18
 4/8 anonim válasza:
100%
Mi az oka, hogy egyedül karácsonyotok?
2021. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
családunk nem összetartó. Apukámat nem ismerem, anyukámmal élek, de ő tesomnál fogja tölteni megint az unokáival, én meg utálok ott lenni, így otthon maradok egyedül. Ez lesz a 3.
2021. dec. 3. 16:58
 6/8 anonim válasza:
73%

Értem ):


Én sem mennék olyan helyre, ahol nem érzem jól magam.


Az én "taktikásm", hogy csatlakozok egy csoporthoz, amely csoport olyan dologgal foglalkozik, amit én is szeretek csinálni, vagy ami nagyon érdekel.


Jellemzően a sportok jönnek be.


Ez elött 10 évig íjásztam, és annak a közösségnek voltam tagja... aztán annak vége lett, de mentem Zen terembe, de az nem tetszett.



Beiratkoztam garfológiát tanulni egy két éves iskolába, az nagyon bejött, el is végeztem...


Mostanság pedig egy tenisz klubba járok....


Minden helyen elég hamar lettek hacerok, s kisvártatva egymásra találtunk pár sráccal és azóta is barátok vagyunk.


Szóval az én javaslatom, egy jó csoport megtalálása.


meg kell nézni, hogy kik járnak oda, mi a csoport célja, és hová lehet eljutni a tevékenység végzésével....


Apropó, az egész úgy kezdődött úgy 35 évvel ezelőtt, hogy épp Karácsony előtt, elmentem egy természetgyógyász stúdióba masszázst tanulni..... na ott igen kellemes barátságok szövődtek :)


Vélemény? :)

2021. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
én a családommal :D mint általában mindig
2021. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%
Én tekernék egy hatalmas jointot, arra néhány irsai hosszúlépés... A többi hozza magát. Nem fog senki hiányozni.
2021. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!