Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúként ha uszodába mész...

Fiúként ha uszodába mész hogyan csinálod? A fürdőruhát otthon felveszed? Az öltözőben veszed fel, de szakaszosan levetkőzve? Az öltözőben meztelenre vetkőzöl, és úgy felveszed fel a fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Uszoda, fürdőruha, meztelen

2022. jan. 19. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Az uszodában öltözöm át, vetkőzni csak szakaszosan tudok, mert több ruhadarab van rajtam, nem kezeslábasban megyek. Tehát meztelenre vetkőzöm és felveszem az úszónadrágot.
2022. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es Hogy tapasztalod a többség, hogyan csinálja?
2022. jan. 19. 13:55
 3/18 anonim válasza:
79%
Én is az uszodában/tengerparton szoktam, otthon nem szeretek. Általában úgy szoktam, hogy odaérek és ott. Nem szakaszosan, valamiért azt nagyon nem szeretem, levetkőzök meztelenre és úgy öltözök át.
2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Így ahogyan én is: a többség ott öltözik át. Aki szégyenlősebb, igyekszik úgy fordulni, hogy ne lássák a farkát vagy megpróbálja takarni és gyorsan magára húzza a fürdőnadrágot.
2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Sose értettem, hogy ezen mit kell problémázni. Meglátjuk a kukackapitányt, és? Nyilván nem kell mindenkinek a képébe lóbálni, de senki nem fog rácuppanni a gyíkodra és legyen bármekkora is, nem nevetnek ki. Fel kellene nőni és kész.
2022. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mennyi tapasztalatod van a férfi öltözőkben de ott senki nem nézegeti a másik farkát, én legalábbis soha nem vettem észre, hogy valaki nézegette volna az enyémet, pedig én is meztelenre vetkőzöm, és úgy húzom fel a fürdőgatyát.
2022. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy tapasztalod a többség, hogyan csinálja?"

Nem tudom, nem törődöm vele, nem érdekel hogy mások hogyan öltöznek át, sose szoktam mustrálgatni másokat öltözködés közben.

2022. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki ott öltözik, nem kell ennek nagy feneket keríteni.
2022. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Az öltözőben öltözök át, arra való az öltöző. Nem értem a kérdést.
2022. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott veszem föl. És tusolni is ott tusolok fürdő után. Nem vagyok szégyenlôs senki előtt. Azért van ott az öltöző, hogy használd.

22/f vagyok.

2022. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!