Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Uszodába mi a házirend?

Uszodába mi a házirend?

Figyelt kérdés

Szeretnék úszni járni. Ott köntösbe kell lenni, vagy mehetek az öltözőn kívül félmeztelenül?

Úszósapka mindenhol kötelező? Papucs is kötelező, vagy lehet mezítláb is közlekedni medencén kívül?

Az őltözőben van zuhanyozási lehetőség? Ha igen, akkor gondolom nem gáz, ott fürdök utána.



2022. jan. 21. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki van függesztve mindenhol a házirend. Ez eltérő lehet uszodánként! Amúgy sapka általában a vízben kell, köntös általában nem kötelező, papucs sem mindenhol. Zuhanyzási lehetőség is szokott lenni kb mindenhol.
2022. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a konkrét uszoda házirendjét olvasd el! Fenn van a neten mindegyiknél kábé...
2022. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt van pl. a Tüskecsarnok házirendje:


[link]

2022. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hello. Én járok úszni. Papucs, törülköző, fürdőruha, úszósapka. Zuhanyzási lehetőség van.
2022. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmik szoktak lenni: úszósapka kötelező, a sávelválasztó bójába kapaszkodni tilos, a vízbe pisilni csak a bal oldalon lehet, zuhanyozni kell vízbeugrás előtt.
2022. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne pisilj a medencébe!
2022. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha mégis,ne a trambulinról.
2022. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köntös nem kell. Úszósapka szinte mindehol kell. Papucs eddig nem kellett, ahol jártam, pedig több helyen is jártam már. Zuhanyzási lehetőség mindenhol volt, ahol jártam eddig.
2022. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!