Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaptál már beszólást futároktó...

Kaptál már beszólást futároktól, mert nem adtál jattot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Olyan meg nem volt. De olyan volt hogy nem fogadta el, szegyellte elfogadni mert sokat kesett. Illetve egy volt aki visszaadta XD mert volt egy csomo aprom 5, 10, 20 forintosok es azzal fizettem neki.
2022. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy vártam volna a visszajárót, de gyorsan elrobogott. Azt hittem azért száll be az autóba, hogy kivegye a pénzt... 500 Ft. bánta, nem nagy ügy
2022. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én azért írtam volna egy negatív értékelést vagy valami, ha csak úgy elhúz a pénzzel
2022. márc. 18. 13:25
 4/8 anonim válasza:
92%
Nekem volt olyan, hogy jött a lányzó a pizzával, úgy verte az ajtót, mint valami idegbeteg, belelökte a kezembe a dobozt, majd amikor látta, hogy nem fog kapni borravalót, őrjöngve elrobogott.
2022. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem is érezném jogosnak, amikor fizetek valaminek a szállításáért.
2022. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer kb 2850Ft volt, amit rendeltem és 3 ezret adtam, de egyértelművé tettem, hogy nem kérek vissza.


Nem feltétlenül borravalónak szántma, csak hogy ne szórakozzunk már az apróval.


Órákkal később amikor kinyitottam az ajtót arra lettem figyelmes, hogy 5,10 és 20 forintosokban oda dobta az ajtó elé a visszajártó.


Gondolom megsértődött a kicsi borravalón...


Meg olyan volt, hogy kb 3500 körül rendeltem és egy 5-ezrest adtam, majd a futár elkezdett elmenni a 5ezressel és utána kellett nemmem és visszakérni a visszajáró 1500 forintot. Ő meg furcsán nézett, mert azt hitte ezt borravalónak adom, pedig semmivel nem jeleztem, hogy nem kérek vissza.


Szóval többször megkérdezte, hogy "Biztos,hogy nem borravaló?"


Ez nagyon furcsa volt.

2022. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az szép.. nem tudom hol élnek egyesek, 1500 ft borravalót max akkor adnék, ha 50kg-s cementes zsákot kéne felcipelnie vagy hasonlók..


Na de mi van, ha átvételi pontra kérem a csomagot? Ott ki fogja őket jattolni? :)

2022. márc. 18. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

En regen mikor Magyarorszagon laktam akkor soha nem jattoltam a futarnak, elvetve 200 ft-ot ha adtam de amugy nem. Sokszor nem is en vettem at a csomagot hanem valaki a csaladbol.

Ez egy olyan szolgaltatas amit nem tudsz kikerulni mert ha webshopbol rendelsz akkor szemelyesen nem tudsz elmenni erte, ha nincs fizikai uzlet ahova bemenj.

Sokszor amugy atveteli pontra rendeltem mert nem tudtam hogy lesz e otthon valaki mikor a csomagot hozzak.


itt USAban viszont csak lerakja a futar a dobozt az ajto ele es nem var el borravalot. A kajafutar igen, de kajat meg nem rendelek mert a szallitas+ borravalo annyiba kerul hogy azon rendelhetnek megegy adag kajat. Inkabb elmegyek erte en.

2022. márc. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!