Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted nem komfortfokozat...

Szerinted nem komfortfokozat hiánya a 21. századi, sportlétesítményekbe, uszodákba edzőtermekbe a közös meztelen tusolás?

Figyelt kérdés
zuhanyozás, tusolás, meztelen

2022. ápr. 5. 01:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
De. Ezért nem is járok, pedig szívesen úsznék. Viszont ami az öltözőban zajlik az a komfortzónámon kívül van.
2022. ápr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne az?

A közös meztelenkedés, tuslás építi a csapatot.

Nem kéne szégyenlősnek lennie senkinek a saját neme előtt.

23 éves srác vagyok.

2022. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
50%
mi lenne az alternativa?
2022. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
A férfi zuhanyzóban csak férfiak vannak, tehát nem kell szégyenlősködni. Lezuhanyzol és kész. Épp ez a komfort, hogy nem büdösen, izzadtan kell az utcai ruhát felvenni és egész nap abban lenni, hanem van lehetőség lefürdeni.
2022. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%

Na, megjöttek azok a bölcsek, akik eldöntik más helyett, hogy mit kell éreznie.

Nem csoda, hogy rohad az ország.

2022. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha zavar, tusolj fürdőnadrágban, akkor nem látják a többiek a kukidat. :D
2022. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
De legalább jól kinevetnek, ha gatyában zuhanyzol! Őszintén, mit kell szégyenlősködni?
2022. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

Így van.

Nem értem, hogy olyanok előtt, legyen az fiatal, idős.

A saját nemeden belül miért kell szégyellni azt amid van?

2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%

Miért kell a másik nem előtt?

Milyen jogon mondjátok meg nekem, hogy ki előtt kell szégyenlősnek lennem? Miért akartok belőlem magatokat csinálni? Miért kell külön magyarázatot adni ilyesmire? Ha nő lennék, akkor annyira más lenne a helyzet és simán elfogadnátok. De mivel férfi vagyok, ezért így kell. Annyira rohadt szexista ez.

2022. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván intim rész, de más ferfinak is ugyanaz lóg a lábai között. Olyan, mint a kezed vagy a füled. Csak mivel ez a testrészünk sosem látszik ki a hétköznapokban, ezért érezheted kellemetlennek, de senki sem fog beszólni, hogy ilyen vagy olyan. Esetleg szoktatsd magadat a meztelenséghez otthon, aztán megszokod majd.
2022. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!