Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zuhanyzásnál belepisiltek a...

Zuhanyzásnál belepisiltek a zuhanyzóba?

Figyelt kérdés
Elvileg egészséges :D

2022. jún. 13. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Inkább igénytelen, mint egészséges.

Nem.

2022. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Fúj! Talán gyerekkoromban csináltam utoljára ilyent.

Én nyáron kint zuhanyzom az odvaron, de még ott sem dobom el a sárgát a saját lábamra.

2022. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Rettentő igénytelen és fertőzőveszélyes is. Általános iskolás korunkban a női zuhanyzónál rajtakaptak valakit ilyenen és az egész női részleget le kellett zárni, ameddig fertőtlenítették a helyiséget. Nem kis bosszúságot okozott mindenkinek.
2022. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Igénytelen és nem lenne gusztusom fertőtleníteni a zuhanyzót minden nap.
2022. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Norvégiában a vízmű (állítólag) ezt kéri a lakosságtól. Pedig ők civilizáltak.
2022. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen. És elég sokan csinálják. Nem fertőzésveszélyes.
2022. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

igen, de csak ha egyedul vagyok pl strandon kozos tobb beallasosban biztos nem csinalnam.

es viztakarekos, a lenyeg elobb pisilsz (megoldhato, hogy ne magadra vagy amig a vizhot allitgatja az ember). Ha elotte elmegyek kulon pisilni es lehuzom akkor plusz 5-10 liter ivoviz ment a szemetbe

igy felul szappanozom agam, addig pisi is kijon, itana lent is es hiss kesz.

2022. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel kihugyozok a WC-be a tusolóból, és még örülök is magamnak.
2022. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. A pisi steril. A s*gglyukadról több baktérium kerül a zuhanytálcába. Nem azért fertőtlenítettek utána, mert fertőzésveszélyt okoz, hanem mert néhányan undorodnak tőle, vagyis a baj a fejükben van. Ami tényleges fertőzésveszély: szappanos meztelen tusolás nélkül bemenni a medencébe. Vagy lábgombával mezítláb mászkálni. Nekem az undorító.
dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!