Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért ciki 200-300...

Szerintetek miért ciki 200-300 Ft kifizetése helyett egy bokorba pisilni?

Figyelt kérdés
Így vizet sem pazarolok a kézmosással.
2022. jún. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert nem vagyunk állatok, hogy a bokorba végezzük a dolgunkat, amikor van kulturált lehetőség is.
2022. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem az. Én mikor úton vagyok és vizelnem kell akkor csak bokorban állok meg mert nem szeretem a lepra benzinkutas wc-ket. Autóban mindig van víz, fertőtlenítő, ennyi.

Vagy most nem az ilyen utazásos pisilésről van szó?

2022. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Talán azért, mert ilyet a csövesek csinálnak? Ha van wc a közelben, akkor legyél már annyira kultúrált, hogy nem hugyozod össze a bokrokat. Wc-zés után meg undorító, hogy nem mosol kezet és úgy fogdosol meg minden mást is (kilincs, kapaszkodó...).
2022. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pisilj inkább a számba
2022. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem ciki. Eleg baj hogy ilyen alapveto szukseglet miatt fizetni kell, de buntetnek ha az utcan vegzed el.

Sajnos az europai kultura olyan hogy ott huznak le penzzel ahol tudnak.

Amerikaban ingyenes a WC hasznalat mindenhol es minden egyes boltban van WC. Besetalok egy benzinkutra es senki sem szol ram hogy nem veszek semmit es megis hasznalom a WC-t.

A parkokban is van WC, tehat ha kimesz futni akkor sem a bokorba kell vizelned.

2022. jún. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A petpalackos kérdésednél is azért brunyáltál palackba hogy vizet spórolj és ha jól emlékszem a mosdókagylóba is azért hugyozol. :D Igazi környezetvédő. :D
2022. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Némelyik nyilvános WC, ártól függetlenül undorítóbb, mint az aluljáró csatornája. Jártam már úgy, hogy a kifizetett pénz ellenére sarkon fordultam. Ilyenkor ha van egy jól takaró zöld terület, akkor inkább az. Nyilván nem a belváros parkosított részéről beszélek...
2022. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint ciki, de egyébként egy csomóan csinálják...
2022. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!