Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs wc pénzért sem egy...

Ha nincs wc pénzért sem egy parkban, akkor vannak olyanok, akik a bokorba pisilnek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hazamennek, és ott oldják meg? Nekünk, nőknek ez nehezebb ügy.

#pisilés #bokor #wchiány
2022. júl. 2. 21:29
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
25%
Ferfiak vannak, bar szerintem gusztustalan es nem illik. Nőt meg soha nem lattam a parkban. Gyerekek szoktak meg de max 7 eves korig.
2022. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Budapesten még a térkőre is odahugyozok, úgyis elég mocskos mindenhol. Amúgy kultúráltabb helyeken csak zöldterületre, és szigorúan akkor ha, nem látják.
2022. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Általában a piás pasik, végzik el így a kisdolgukat.

Bár évekkel ezelőtt egy cigány nőt láttam a Rákóczi úton szoknyában, csak leguggolt a járda közepén és már folyt is. A kölyke pedig mint ha mi sem történt volna, fogta a kezét

2022. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
Én ennyire illetlen nem vagyok.Ha van nálam üres flakon,ha nincs akkor kukázok egyet és abba.
2022. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha férfi vagy akkor vizelde az egész világ.
2022. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
82%

Csak eldugottabb részeken volt rá csak 1x példa de többször nem

16/L

2022. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

5+3

Hát persze!

Mintha kötelező lenne ittasnak lenni ahhoz,hogy egy olyan helyen jöjjön rád a hgyozhatnék,ahol nincs még 480 forintos árstoppos nyilvános wc sem!

Mintha a nők közül nem lenne olyan,aki ezt megteszi.

Hát hogy is ne!

A titok a szerénységben rejlik,ők azért jobban szétnéznek...

2022. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 NTBS ***** válasza:
85%
Igen előfordul.
2022. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
De még sz@rnak is.
2022. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem néha nem baj, ha megesik az emberrel, attól még nem lesz senki egyből elásnivaló suttyó, mert párszor rosszkor jött rá a dolog. Persze hogyha van nyilvános wc, és nem kérik el tőled a világ pénzét, hogy használhasd, akkor illik azt, de ne tegyünk úgy, mintha Magyarország annyira jól fel lenne szerelve nyilvános wc-vel, hogy senkivel nem eshet meg az, hogy a bokor az egyetlen opció.
2022. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!