Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 6 hetes egyetemi gyakorlat...

6 hetes egyetemi gyakorlat után hidegtál rendelése munkatársaknak nyalizásnak számít?

Figyelt kérdés
Anyukám rendelt 20 főnek hidegtálat a gyakorlati helyemre tudtom nélkül a munkatársaimnak akik velem voltak a 6 hetes szakmai gyakorlatom során. Ismerősök is dolgoznak a cégnél és most a falumban is arról beszélnek, hogy egy nagy fenéknyaló vagyok, nyalok hpgy.később bekerüljek oda. Pedig én nem is tudtam semmiről most meg rajtam röhögnel az emberek.

2022. aug. 11. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves gesztusnak számít, dehát én nem vagyok falubeli. És ha ilyenek a falubeliek, akkor ezt nem is bánom. Viszont a megkérdezésed nélkül nem tehetett volna ilyet, mert az viszont nem kedves gesztus, hanem rajtad való átlépés. Amúgy faluban volt a gyakorlatod?
2022. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a falumban, a szomszéd városban
2022. aug. 11. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
És arról honnan tudnak a falubeliek?
2022. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez belefér....nekem mondjuk szintén kicsit túlzás lenne, de azért objektíven ez belül van a normálison.

Szóval ne aggódj, és ne hireszteld, hogy semmi közöd hozzá, hanem mondd hogy így akartad kifejezni a köszönetedet, és ennyi :)

2022. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
10%
Mivel faluból származtok, ezért anyukád még az uram-bátyám-jóbarát elv szerint járt el, ami működik is, csak a mai fidesz uralta hűbérségben hidegtál helyett kenőpénzt várnának el, vagy a főni egy kis csitt-csattot.
2022. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!