Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A négerek kislányainak miért...

A négerek kislányainak miért van sokszor olyan különlegesen befonva a haja?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert akkor nem kell minden nap fésülni, ami elég nagy meló az ő hajtipusuknál..
2023. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1.Erre nem gondoltam.Köszönöm a gyors választ.
2023. máj. 27. 16:03
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy miert? Mert hagyomany, mert a nagyon gyapjas hajat lehet unni, nem fogja vegyszerrel vasaltatni mindenki.
2023. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
58%
Sztem k!b@szott szép a hajuk
2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
#4 A szóhasználattól eltekintve egyet értek.
2023. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mert igy nem kell fesulni minden nap. Nagyon gondor a hajuk, olyan bozotos, igy nehezen kezelheto.
2023. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nemcsak a kislányaiknak. Amúgy nem vagy elég píszí, kérdező, fogalmazhattál volna szebben négerezés helyett, mondjuk afrikaiaknak vagy színesbőrűeknek nevezhetted volna őket. :)
2023. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mi az a píszí?
2023. jún. 3. 00:36
 9/20 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok leírni, inkább idemásoltam neked:

A politikai korrektség (jelzőként használva: politikailag korrekt, szokásos rövidítése PC [píszí] az eredeti angol political correctness kifejezés alapján) olyan nyelvezetet, politikát, viselkedést, eszmét, gondolkodást jelöl, amely igyekszik minimalizálni az egyes vallási, etnikai, kulturális vagy egyéb közösségek megsértését. Az angol kifejezés amerikai közvetítéssel terjedt el a világban. Magyar nyelvi környezetben azonban figyelembe kell venni, hogy az angol „political” szó ennél a kifejezésnél politikus jellegűt jelent, azaz nem pártpolitikai, hanem össztársadalmi értelemben vett korrektséget.

2023. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem politizálok.
2023. jún. 3. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!