Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem bámulnak meg az...

Csak engem bámulnak meg az öreg nénik az utcán, vagy ez megszokott dolog, másnál is? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg itt a városban dolgozó közmunkások és sima munkások is, miközben megyek haza az iskolából... 14/F miért van ez? nincs rajtam szerintem semmi furcsa, normálisan öltözködök meg viselkedek.
2010. okt. 11. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
ha bámulnak, akkor integessm akkor majd észbekapnak.... engem ugyan hülyének néznek miatta, de nálad még elmegy XD 33/N
2010. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az öreg néni valószínűleg a nagyszülőd vagy a szülőd ismerőse, néz téged és várja hogy ráköszönj! A munkások meg talán féltékenységből néznek. De ha már legalább egy hete a lakóhelyed környékén dolgoznak és minden nap ott mész el mellettük, akkor ők is lehet hogy a köszönésedet várják. Ez a szociális fóbia. Régebben nekem is voltak ilyen gondjaim, de az ember társas lény, és szeret új kapcsolatokat teremteni (mint ahogy te is akarsz magadnak új barátokat). Amúgy meg úgy illik, hogy rájuk köszönj. Ha meg kvázi ismeretlen emberek, mint a munkások, akkor is jó ötlet, ha rájuk köszönsz, mert így már gyakorlod a szociális fóbia legyőzését (ami sajnos bennem is nagyon bennem volt, talán még most is megvan, de az állásinterjúk, illetve az élet, ahogy pörög ezt fokozatosan megszünteti), mert csak így tudsz új barátokat szerezni.
2010. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Azért néznek mert neked még jó dolgod van, gyerek vagy nem nyomorogsz mint ők .-.


Visszasírják a gyerekkorukat...


Nameg baromi sok perverz állat is van ám akikről nem is gondolnád...

2010. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan meg azért néznek mert te is nézed őket..
2010. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen azon vannak megbotránkozva, h h nézel ki. Teszem azt térdig lecsúszott ülepű gatya, csónakcipő, rózsaszín póló, egyenes simlis sapka, kivasalt szembe fésült haj. Elég érdekes tud lenni. Ha meg nem így nézel ki, akkor lövésem sincs.
2010. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Az öreg nénik és bácsik mindig bámulják a fiatalokat, és főleg a kisebb városokban. Érdekli őket, hogy milyenek a mai fiatalok, mert esetleg nincs unokájuk.

Szerintem ha te vagy én öregek leszünk mi is bámulni fogjuk a fiatalokat, mert ők még szépek, frissek, üdék, jó kedvűek, mosolygósak, teli vannak élettel és azt jó bámulni.

2010. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as, nem feltétlenül szociális fóbia, attól még, hogy neked az volt, nem alapértelmezett, hogy másoknak is legyen.:) Időnként engem is bámulnak, pedig már 30-on túl vagyok és nincs effajta fóbiám, de ez olyankor róluk szól, nem rólam. Sok középkorúnak, idősnek leredukálódtak a szociális kapcsolatai és kevés inger is éri őket. Így talán érthetőbb a bambulászás. Azzal egyetértek, hogy jó nézni a gondtalanságot, egy kicsit visszamenni az időben.
2012. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!