Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik verzióját i_s_m_eritek...

Melyik verzióját i_s_m_eritek a gyermekkorunkban igen népszerű mondókának?

Figyelt kérdés

1. Kán kán kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán meg a viziló. Szőrös fa.sza van a légynek ha nem hiszed nézd meg ott lóg a falon.

2.Kán kán, kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán, meg a gyerekek. Szőrös fasza van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, úgy mint ahogy én.


2010. nov. 26. 16:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
15%
Az én gyerekkoromban nem volt divat semmilyen trágár mondóka! Furcsak társaságban nőhettél fel.
2010. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem kell az álszent szöveg. Szerinted az óvodás, általános iskola alsós gyerekek akkor is a süss fel napot éneklik, mikor nincs ott az óvónéni/tanító néni?
2010. nov. 26. 17:03
 3/44 anonim ***** válasza:
95%

3.

Kánkán, kacsapi.csa hátán lovagol asátán, meg a denevér. Szőrös fasz.a van a légynek, ha nem hiszed, nézd meg, ... És elfelejtettem tovább. :D

2010. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
1. Kán kán kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán........ (ezt soha nem értettem). Szőrös töke van a légynek ha nem hiszed nézd meg ott van a falon.
2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
19%
Én 21 vagyok és én sem értem hol volt ez mondóka és mikor. Az osztálytársaim sem voltak szentek, de nem mondókáztak, óvodában volt mondóka, de akkor még hírből sem káromkodtunk.
2010. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%
18.15-ös vagyok, és 22 éves. Én ismertem, pedig nem jártam gengszteroviba, és általánosban is visszafogott osztályom volt. És normális felnőtt lettem. Megtanultam, pár hétig sláger volt, aztán elfelejtődött. Nincs ebben semmi rossz.
2010. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%
kb. mint az első verzió, de úgy van a végén abban a verzióban, amit én tanultam, hogy "szőrös töke van a légynek, nézd meg, ott van a falon". :).
2010. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Kán-kán, kacsa p.icsa hátán lovagol a bátyám, meg az ükapám. Szőrös töke van a légynek, meg a denevérnek, ha nem hiszed, nézd meg, ugye milyen szép ez?


Én tényleg így ismertem :)

2010. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Kán-kán kacsap.csa hátán lovagol a sátán, rúgja meg a ló.

Szőrös [...] ha nem hiszed nézd meg... (nem emlékszem, hogy tovább énekelték volna)



Párom szerint:

Kán-kán [...], b...a meg a ló.

Szőrös [...] légynek, ha nem hiszed eredj nézd meg.



Anyukám az elejére nem emlékszik, a végénél ugyanarra voksol, mint a párom (ha nem hiszed, eredj nézd meg)

2010. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Kán kán kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán meg a viziló. Szőrös fa.sza van a légynek ha nem hiszed nézd meg, úgy is elrepül.
2010. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!