Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen szomszéd?

Figyelt kérdés
Szenteste előtt egy nappal vagyunk, tehát még nincs ünnep. Úgy bömbölteti a zenét, hogy se a TV-t, se az MP4emet nem lehet hallani. 3x kiabáltam ki az ablakon, hogy halkítsa le. Az ajtaja előtt elmentem, úgy bömbölteti, mintha a lakásban lennénk. Már azon vagyok, hogy a közös képviselőnek szólok vagy valami mert ez elfogadhatatlan.
2010. dec. 23. 14:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja, hozzáteszem, vmi cigányzenéről van szó.
2010. dec. 23. 14:37
 2/12 Cory Rose ***** válasza:
100%
Az ilyen akkor se normális ha semmi ünnep nincs a közelbe se.. de a romák sajnos szeretik maxon bömböltetni a zenéjüket.
2010. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát bömböltesse magába. Anyám is szokott hallgatni zenét, de nem max hangerővel.
2010. dec. 23. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális. Először arra gondoltam hogy valami karácsonyi zenét rakott be és rosszul hall aztán azért bömbölteti, de a cigányok általában szeretik a zenéjüket bömböltetni és élvezik, hogy mindenkiazt hallja én ráadásul ki nem állhatom a cigányzenét se, ez így tényleg elfogadhatatlan.
2010. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát, már talán kicsit halkabb.
2010. dec. 23. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
én is bömböltetem (tüc-tüc-dionvisu), az egyetlen zavaró tényezővel a házban megbeszéltem mikor nincs itthon, és így szabad a pálya ilyenkor. ajánlom neked is ezt a módszert beszélj vele, mikor nem zavar titeket, akkor élje ki magát. (vigyél neki normális zenét ne azt a fo*t hallgassa:)) )
2010. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vegyen neki zenét a... :D Most nem azért de ünnepek előtt vagyunk, és gondolom nem én vagyok az egyetlen zavaró tényező. Talán nagyon kicsit halkított de még így is ugyanígy hallom h bömbölteti.
2010. dec. 23. 15:01
 8/12 A kérdező kommentje:
bocs, vigyen*
2010. dec. 23. 15:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem baktatsz át verőlegénnyel akitől tart, zenélni is fog! vagy normális hangnemben beszélj vele mikor zenélhet. Apropó van még ilyen hogy csendháborítás? Lehet elég lenne neki annyi hogy bemondod neki, hogy nem szeretnéd a rendőröket hívni, kinek kell a balhé.... Ha cigány is az illető itt telerakja a gatyát sztem. Ha nem segít akkor egyszer hívd ki ha van félnivalója valami miatt többet nem szívesen látná őket. Ha nincs a kkor buktad, mert a tohonya rendőrök nem csinálnak semmit egyébként csak megkérdezik, tényleg hangos volt e blabla meg nem kéne így tovább blabla és mennek
2010. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát végül mikor már megunta, lehalkította vagy lekapcsolta nem tudom, minden esetre én nem tudom mikor kapcsolta le mert MP4et hallgattam :D Ha holnap is felhangosítja, ráhívom a rendőrséget.
2010. dec. 24. 02:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!