Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyerek (19 éves) hegedül,4....

Gyerek (19 éves) hegedül,4. éves a konziban, általában délután 6-tól este pontban 8-ig . Felső szomszéd 0 toleráns, ez is igen nagyon zavarja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Engem nem zavarna, én is hegedülök és a gyermekem is :)

Soha egyik szomszéd sem szólt egy szót sem. (panel szintén)

Nagyon sajnálom, ha ennyire nem toleráns valaki és őszintén mondom, nem is értem.

2011. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Hallgassatok nagyon hangosan zenet, csapjatok zajt es azutan majd visszasirja a hegedulest!
2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Előre leszögezem, hogy én tolerálnám, viszont megértem azt is hogy valaki nem. Nem mindenki szereti a zenét, pláne nem az ilyen jellegút. Ha éppen egy ilyen szomszédot fogtál ki az kellemetlen, de valahol meg lehet érteni. Én különösen szeretem, amikor itt vannak a szomszédom unokái, az egyik kissrác gitározik. Még azt is elviselem, amikor valami black metal számot ordítanak el, pedig az nem túl fülbarát elhiheted :) Lényeg a lényeg, hogy próbáljatok beszélni vele, és valami mindenkinek kedvező állapotot kihozni, mondjuk olyan időpontot amikor ők nincsenek otthon, vagy amikor nem akarnak pihenni, nem tudom... Lényeg hogy emiatt ne mérgesedjen el a kapcsolatotok!
2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Veyél egy pár füldugót neki + meséld el neki, hogy a normális emberek sokkal boldogabbak, mint a kötekedő f@szok.....utána meg nem kell vele foglalkoni ;)



amúgy meg költözzünk egy helyre, nekünk a kutyáink ugatnak állítólag éjjel nappal...igaz, még sose kaptuk őket ugatáson a lakásban, meg másfél év után hirtelen pár hete valamiért elkezdtek ugatni állítólag a hülye szomszéd szerint...a normális szomszédaimnk, meg úgy tűnik miond süketek, mert ők nem hallják ;)

2011. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Semmi köze hozzá, ha már 4. éves a konziban ráadásul még csak nem is szörnyű hallgatni (lehet hogy egy kezdő hegedűst én is nehezen tolerálnék valljuk be az borzalmas), ettől függetlenül 6-8-ig azt csinál mindenki amit szeretne.
2011. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Este nyolcig joga van gyakorolni. Ha nem tetszik neki, költözzön el.
2011. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Még jó hogy nem lakok panelban mert nem tudnék úgy aludni hogy áthallatszik a szomszéd hegedülése.

Dolgoztam panelban és 2 emelettel lejjebb dübörgött a zene, simán lehetett hallani.

Megértem a szomszédod.

A gyerek gyakoroljon egy garázsban vagy a hegedű órán.

2011. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy az illető állandóan otthon van, otthon dolgozó könyvelő....
2011. márc. 14. 10:45
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Akkor pláne kibírja az a 2 órát, nem pont akkor alszik vagy dolgozik és kész.

nyilvánvalóan nem tud valaki csak a hegedű órán gyakorolni és ha szimlán csak a hifit bömböltetné ahhoz se lenne semmi köze.

Ennél jóval finomabban szerintem megmondhatod neki.

2011. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

"A gyerek gyakoroljon egy garázsban vagy a hegedű órán."

Tehát száműzzük a zenét a garázsba egy idegbajos könyvelő miatt.

No comment.

2011. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!