Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Valaki rendszeresen kéretlenül...

Valaki rendszeresen kéretlenül pizzát rendel nekem, és a fizetést is rám hagyja. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Néhány hete kezdődött, hogy kaptam 2 pizzát, amit nem én rendeltem. A nevemre, címemre, telefonszámomat megadva. Azóta többször is előfordult, mindig más ételszállítótól. Ott hiába mondom,hogy nem én rendeltem, az összes adatomat fel tudja mutatni, még azt is, hányas kapucsengő. Nagyon bosszantó és több ezer forint minden alkalommal. Mit lehetne ez ellen tenni, hogyan deríthetném ki, hogy ki szórakozik? És hogy állítsam le?
2011. márc. 15. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ne fizesd ki. Mond meg hogy nem te rendelted.
2011. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles kifizetni.mondd meg,hogy valaki szórakozik veled.
2011. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Meg kell mondani, hogy nem Te rendelted. Amennyiben mégis köteleznek egyszer még fizesd ki aztán irány a rendőrség. A számlákat tartsd meg mindenképpen. Ők majd hamar kinyomozzák neked.
2011. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!