Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ballagási meghívóba kell...

Ballagási meghívóba kell bélyegképet ragasztani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,én nem ragasztottam bele,és nem is kaptam olyat amibe lett volna...10 éve láttam olyat utoljára unokatesóméba.
2011. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem,de illik adni mellé egy tablóképet.én bele tettem a meghívóba,de nem ragasztottam bele.
2011. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg illik. A tablókép egyébként is drága, mindenkinek nem tudsz adni.
2011. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem kell,és szerintem csak közelebbi rokonoknak illik adni tablóképet,a többi meghívottnak elég csak egy személyi igazolvány kép méretű.
2011. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk kötelező volt 2 db. és nagyon ocsmány volt. pedig vehetettem volna belőle egy gyrost.
2011. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Barátnőm és osztálya ragasztott bele és nagyon jól tette!! Annyira szép és bájos benne, olyan jó nézni amikor nincs velem :)))) Ha van párod és a meghívót oda fogod adni neki, akkor mindenképpen ragassz bele!:)

2011. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van neki hely kialakítva, akkor bélyegképet ragasztanék, ha nincs, akkor mellékelnék egy 6X9-es képet.
2011. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adni jobb, mert az albumba teheti az illető. Mi is mind külön adtuk.
2011. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!