Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A haverom megszokott ölelni....

A haverom megszokott ölelni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Én is 17 éves vagyok és fiú és ő is. Kicsit aggódom, hogy mi a helyzet, a lányokat szereti, van is egy csaj akivel kavar meg minden. De van, hogy éjszaka elszórakozunk ketten, mint azt már nagyon rég óta, dumálunk stb... Ilyenkor megölel, mert csak egy ágy van és jól eltávolodunk egymástól, de valahogy még is éjszaka átölel. Egyszer mondta, hogy szeretethiányos, meg nem szokták megölelni. Normális, ha az ember egy baráttól várja ezt? Ne aggódjak ezen?

Köszi :)


2011. máj. 7. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Mind2en fiúk vagyunk...
2011. máj. 7. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy meleg. Ha egyszer mégis többet akarna, akkor utalj rá, hogy te erre nem vagy vevő, de ne b*zizd le.
2011. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell arra gondolni,hogy meleg,egyszerűen csak ölelésre vágyik.azért a biztonság kedvéért fordulj mindig s..ggel a fal felé,és akkor biztos nem lesz baj:)
2011. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Seggel a fal fele!!!XDXDXDXDXDXDXD Ez JÓÓÓÓ:):):)
2011. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ekeke ***** válasza:
Ha a barátod, akkor biztos szeret és akkor úgy tesz, ahogy érez. Ha meg buuzi, akkor valszeg szól, hogy mit akar. (a meleg szó egy magasabb hőmérsékletet jelent, nem homoszexualitást)
2011. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jaj ne viccelj már, mi haverokkal még puszizkodunk is ... és egyik se meleg! szal nincs abban semmi, hát ha meg mégis meleg lenne, akkor majd kiderül, oké én túl liberális vagyok, de mondjuk felőlem aztán lehetne meleg a havrom, túlságosan nem érdekelne

az más kérdés, hogy nem én lennék a partnere, ez nyilvánvaló


na de figyusz !

hát tudok én egy jó megoldást! ha jó haverod, akkor miért nem kérdezed meg tőle tök egyenesen, hogy akkor most meleg-e vagy sem ??? ne viccelj, miért okoz ez nehézséget két barát között?? én megkérdezném simán, mint a huzat

2011. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen ismerőseim, jó haverok és megölelik egymást. szerintem nem meleg ettől még. én lány vagyok és nekem meg még hiányzik is az, mikor gyermekként megfoghattal egy barátnőm kezét, mert nem gondoltak rögtön melegnek. Nem lehet h túl merev a társadalom?
2011. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a magyar társadalom ma is nagyon merev és prűd ilyen tekintetben

látni kéne az olaszokat vagy a spanyolokat, ahol kifejezetten megsértődik a srác, ha a kézfogás mellé nem adok neki két puszit is ... nálunk ez meg amolyan furcsaság bizonyos körökben, de én sem érhetem fel józan ésszel, hogy mi a frász furcsaság van abban, ha egy jó haverommal együtt alszom és még át is ölelem netán ... ugyan már

2011. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!