Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az eszkimóknál tényleg az a...

Az eszkimóknál tényleg az a szokás, ha vendég jön a házhoz aki férfi, le kell feküdnie a háziasszonnyal mielőtt étkezik velük?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
nemtom. de én mindig úton lettem volna:D
2011. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen bár az étkezés előtt,szerintem nincs kikötve!Gondolj bele,de ez csak régen volt amikor még nomádok voltak és nem falvakba laktak!A belterjesség miatt,hiszen csak 1-max 2 két család élt együtt,az élelem hiány miatt!Vérfrissítés miatt!

De ehhez még az is hozzátartozott ha már itt tartunk,ha a családban a férfi bármi okból meghalt,baleset betegség stb.A másik családfő megölte az árván maradt gyerekeket,mert annyi élelmet egyedül nem tudott volna vadászni hogy mindenkinek jusson,és akkor az ő családja is elpusztult volna!

2011. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de én azokhoz a nőkhöz egy ujjal nem nyúlnék.
2011. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az asszonyt felajánlják az biztos.
2011. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"nemtom. de én mindig úton lettem volna:D"


Öreg, szerintem ezt a mondatot kicsit elhamarkodtad. Nem hiszem, hogy épelméjű ember hozzá tudna nyúlni egy eszkimó nőhöz.


Bár lehet épp ezért alakult ki ez a szokás, hogy ne haljanak ki, végre valaki dolgozza már meg az asszonyt...mivel a férjnek nem nagyon lehetett gusztusa rá.


[link]

2011. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem volna gáz a csaj,ha nem volna feje:)Biztos kaja előtt azért vetik be,hogy a vendégnek még az étvágya is elmenjen...(óccsóbban kijönnek:))
2011. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Minden népnek vannak szép egyedei. Ez a lány például vállalható:

[link]

2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Akkor vállald te! XD
2011. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, a vérfrissítés miatt kínálták fel az asszonyt, és hogy elfogadta-e az illető, az nem a gusztuson múlott, hanem azon, hogy mennyire tisztelte a vendéglátót.Ha eléggé nagyrabecsülsz valakit akár az utódod életét is rábízod, ugye... Itt sem csinálnátok gyereket bárkinek, úgy ott sem.Eszkimó, ha abból az időből ( mikor még a maguk természetes módján éltek) itt és most megjelenne, mit szólna szerintetek néhány mostani menyecskéhez,a szilikoncici, a műköröm , műszempilla, színes kontaktlencse, felvarrt haj, és azok az ajkak, óh...hááát, nem tudom..volna-e gusztusa ...
2011. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jáj de ronda:D nekem ilyen pocahontas ugrott be északibb változatban:D
2011. máj. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!