Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, Asszonyok! Ti mennyi...

Lányok, Asszonyok! Ti mennyi pénzt adtok húsvétra a kisebb gyerekeknek? Mennyi az átlag?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én bár fiú vagyok a 100-asnak örülök a legjobban a papír pénz olyan megalázó hiszen nem azért megyünk hogy kolduljunk hanem hogy legyen egy jó napja a lányoknak hogy tudják gondolunk rájuk.


jaj!! bocsánat most olvasom részletesebben a kérdést(de azért nem törlöm ki az eddig leírtakat) hogy kisebb gyerekeknek hát szerintem én anno sokkal jobban örültem egy csokinyuszinak vagy egy főtt tojásnak mint egy vacak pénzdarabnak a csokit azonnal meg lehet zabbantani de ki akar pénzt enni?:D

2009. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
a 17 éves keresztfiamnak 20 ezret adok. feltéve ha szép verssel jön locsolni. :)
2009. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire kicsi, gyerekes, ha még nem múlt el kb 12, akkor szerintem teljesen fölösleges pénzt adni neki, inkább kinder tojás (annál nincs jobb:D), ha több, akkor szerintem 1000 Ft-nál semmiképp se kell több (ha a gyerek családtag). Ha nem családtag, csak ismerős, barát gyereke, akkor szerintem csak csoki, vagy ha "ismeretlen" locsoló akkor is.

Esetleg ha van egy kisebb meg egy nagyobb gyerek, mondjuk testvérek, vagy egyszerre húsvétoztok, akkor természetesen ugyanazt add nekik, nem venné ki jól magát.


remélem valamennyit tudtam segíteni :)

Előre is jó locsolkodást! :)

2009. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a gyerek, akkor csokinyuszit kap. Ha nagy, akkor meg vendégül látom. Ehet sütit, kap üditőt és piros tojást. Nem adok pénzt.
2009. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, természetesen a kicsit is vendégül látom az apjával/bátyjával együtt. Úgysem jönnek egyedül.
2009. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnál egy 17 évesnek 20000 Ft-ot, azért az 5 másodpercért?
2009. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
mert hagyomány nálunk, és mivel tudom hogy hasznát veszi így joggal adok neki ennyit.
2009. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az meg a másik dolog hogy a keresztfia meg ha jóba vannak na meg persze ha van rá elég pénze akkor miért ne?
2009. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerianyum fiának 5000adunk(sztem am naon sok)

Anyu kerijének a fiának aki mot 11 éves, 2000ft-ot

Kis embereknek akik csak úgy jönnek 200ft jah és mindenki kap 2 nyuszit vagy tojást

2009. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kapnak piros tojást, és csak a közvetlen unokaöcsik kapnak zs-t.500ft!
2009. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!