Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bírom elviselni, ha...

Nem bírom elviselni, ha idegenek puszilgatnak. Nagy bunkóság, ha találkozáskor/bemutatkozáskor elhárítom mások ilyen irányú közeledését?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam meg nekik, hogy "bocs, de undorodom ettől"? Nagyon beteg vagyok?
2011. júl. 31. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is undorodom tőle és a húgom is.

Ha látom, hogy valaki puszira hajol, ellépek előle, és megmondom, hogy rosszul vagyok tőle, ha idegenek puszilgatnak. Ilyenkor általában az emberek fele elkönyvel bunkónak, és nem kell attól tartanom, hogy a későbbiekben is puszilgatni próbál majd.

Egyébként meg igen, határozottan kezet nyújtok, még mielőtt odahajolnának. Bár mindig vannak ilyen puszikommandós emberek, akik szinte rávetik magukat az emberre, mielőtt még az pislantani tudna.

2011. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező nagyjából pont így vagyok vele, mint te...az ölelgetések, kézfogdosások sem esnek jól idegenektől, sőt általában haverokkal is feszélyez az ilyesmi. Nagyon jó barátoknál és a családomnál viszont abszolút nem zavar, de idegeneknél/felületes ismeretség esetén...blee :S.
2011. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Regen en is nagyon utaltam meg velem egykoru csajoktol is (en is no vagyok) de mara mar nem erdekel neha azert meg zavar: olyan emberektol akiket nem kedvelek, vagy nem tisztak(budik). Es 1 kivetel van: szeretem nem szeretem ha herpeszes akkor SOHA!
2011. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott egy jó megoldás!

Ősztől tavaszig úgy háríthatod el a puszikat, ha azt mondod, hogy meg vagy fázva, nem akarod átadni a bacikat. Vagy ha látványosan egészséges vagy, mondhatod, hogy úgy érzed, bújkál benned valami, lehet, hogy beteg leszel.

Nyáron meg azt, amit egyszer hallottam a buszon valakitől, hogy most nem adok puszit, mert meg vagyok izzadva. Bár ezt lehet, kicsit ciki mondani. :D

2011. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!