Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy suliba járnánk, csak...

Ha egy suliba járnánk, csak látásból ismernétek de egy olyan barátommal lógnék aki köszönni szokott nektek, és én is köszönnék nektek vele együtt akkor mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Megismerkednétek velem? Eddig csak látásból ismertetek, meg talán a nevemet tudjátok.
2011. aug. 1. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha épp úgy alakul a helyzet - teszem azt, látásból már ismerjük egymást, és összefutunk valahol -, nem kizárt. Egyébként az ember általában tekintettel van rá, ha az ismerőse valakivel van, és mindkettőnek köszön, így, ha nem ismerem, akire az ismerős ráköszön, akkor is illik neki köszönni. Aztán később vagy megismerem, ha szembe jön, vagy nem.
2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy egy osztálytársammal összefutottam az utcán, vele volt az egyik barátnője is aki amúgy évfolyamtársunk. Köszöntem nekik és a másik csaj is köszönt.

Nincs ebből semmi probléma:D

2011. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképp érdemes vele is össze ismerkedni hogy később ne legyen kínos ha együtt mentek valahova 3-an
2011. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

persze, miért ne? :)

szeretek ismerkedni

2011. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!