Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A társadalmunkban nem elfogado...

A társadalmunkban nem elfogadott, ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Azt gyengének, és puhánynak tartják.
2011. szept. 30. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem bizonyos nagy veszteséggel járó helyzetekben elfogadott ,pl haláleset,tragédia ,de azon kívül nem.
2011. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne sírhatna? Szerintem nagyon pozitív tulajdonság.
2011. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

mért ne lenne elfogadott, mindenki szokott sírni legyen nő vagy ffi, érzelmi élet részét képezi.

a gyenge meg a puhány az akiben nincsenek érzelmek

2011. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Utálom, ha valaki állandóan nyavalyog valami miatt, és egyáltalán nem tartom fontosnak az illető nemét. Tudom, hogy mindenkinek más az ingerküszöbe, de nem szívesen vagyok olyanokkal, akik mindig kiborulnak. Mondjuk engem meg mindenki bunkónak tart, mert állítólag sosem látszik rajtam semmilyen érzelem, hiába vagyok nő.
2011. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem. Csak tudod a férfi az erősebbik nem és neki mindig erősnek kell lennie, vagy legalábbis ezt kell mutatnia. Ezzel ad erőt másoknak, hiszen azt látják, hogy rá lehet támaszkodni. Így ha sír, akkor összeomlik ez a kép. Viszont ettől szerintem nem lenne puhány a társadalom szemében. Egyszer elpotyogtat egy-két könnyet, aztán ezzel le van tudva pár évtizedre a dolog. :-)


Viszont aki lépten-nyomon neki áll bőgni, az tényleg puhány. Egy férfinek nem szabad ilyennek lennie.

2011. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Sokan vannak, akik tényleg így gondolkodnak erről... főleg más férfiak. De ahogy beszélgettünk nőismerőseimmel, közülük többen inkább előnyösnek tartják, ha egy férfi ilyen formában sem fél kimutatni az érzelmeit. (Persze azért nem kell túlzásokba esni, mint semmivel se :P)
2011. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg őszinte és van lelke, és nem játssza meg magát.

Na nekem egy ilyen fickó kéne. De még nem láttam.

2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
testi fájdalom miatt, anyagi veszteségen ,filmen ,szakítás miatt egy igazi férfi nem sír! Ha hagymát pucol közben akkor esetleg. A férfi azért is férfi mert megtanulja az érzelmeit kontrollálni. Sajnos elnőiesedik a társadalom ,fiúkák korát éljük ,hominak ,nemek közötti átmeneti lénynek lenni divat..
2011. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Néha sírok. De sosincs tanú.
2011. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Előző:34f
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!