Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesít? Bővebben...

Problem? kérdése:

Csak engem idegesít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Engem határozottan idegesít az hogy november elseje után meglátogatjuk meghalt rokonaink ismerőseink sírját és november 2-ától minden karácsonyi hangulatba fut reklámok bevásárlóközpontok stb.... Minek kell erre a 3napra már majdnem két hónappal előre készülni?
2011. nov. 3. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Üzlet.
2011. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Háát könnyen magadra veszel dolgokat.

Az üzlet az üzlet, de neked nem kell úgy viselkedned.

Egyébként külföldön már szeptembertől nyomatják a karácsonyi akciókat.

2011. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
először is mint előttem is írják, üzlet. másodszor a kereskedők igyekeznek minnél hamarabb emlékeztetni a vásárlókat, hogy idén is lesz karácsony, hiszen ha nem mindenki az utolsó 2 apban vásárolna, akkor nem lenne tülekedés, tömeg, ideges (esetleg aggresszív) vásárlók, így ők is könnyebben boldogulnának. nagyon sokan már most elkezdenek ajándékokat venni, főleg a kisebb kereseetűk, hogy ne a decemberi költségvetést terhelje az egész, hanem megoszlik a november-december között.
2011. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha meglátnál egy kimutatást arról, mennyi profitot hoz a vásárlói kedv ilyen irányú stimulálása, megértenéd, miért ez a nagy készülődés. Egyébként minden normális embert idegesít. Gondolom Jézus se így képzelte el a szeretet ünnepét.
2011. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én vásárlói kedvemet negatív irányba befolyásolja.

Lassan már egész évben karácsony lesz.

2011. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen tönkre teszik az ünnep hangulatát.
2011. nov. 14. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:

idén nem vártak nov 3-ig...


okt első hetében már a penny tele volt minden karácsonyival

2011. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!