Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Létezik, hogy valaki előre...

Létezik, hogy valaki előre megérzi a halálát?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Nem 90 éves emberekre gondolok, akik nyilvánvalóan hamarosan meg fognak halni, hanem fiatalabbakról azért:) Létezhet ilyen? Hallotatok ilyesmiről?
2009. máj. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
többször is hallottam már ilyenről...tv-ben,könyvekben olvastam, emberek mesélték...most hirtelen konkrét eset nem jut az eszembe, de tudom,hogy hallottam már ilyenről
2009. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen! Egy kolleganőm éppen látogatni ment az édesanyjához a kórházba a belosztályra. Elkezdtek beszélgetni, egyszercsak az édesanyja végtelen zokogásba kezdett, miközben a lánya kezét szorongatta és ezt hajtogatta: "édes Istenem, miért kell nekem meghalnom, miért?" Hátrahanyatlott és meghalt!
2009. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
úúú... az előbbi eset eléggé morbid... mindenesetre néhány állat is megérzi előre halálát, szerintem az emberek is...
2009. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2%
Ja én is ismerek egy ilyen történetet két ember egymás melet ált miutan megetek két tál pityokatokányt és rá egy egy űveg sört miközben álnak az egyik gyomrában megszolal valami én mindjárt meghalok a másik gyomrában is én is mindjárt szia szia és a két ember beszart és a mi a gyomrukban volt kijött igy meghaltak a gyomrukban levö dolgok és szar let a holtestűk kb ilyen az hogy elöre megérzem a halálom
2009. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a dédnagyim érezte meg.Akkor volt olya 70 éves én pedig 2.Szólt,hogy siessek ki anyuhoz mert ő most el fog aludni.Én kitrappoltam,mondtam,hogy dédi lefeküdt,anyu meg rohant be de mire beért már meghalt.Elég morbid így visszagondolva,mert ez szinte az első emlékem.
2009. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nylonx ***** válasza:
Apámmal tavalyelőtt mentem kocsival munkaügyben valahova és néha megszólalt hogy ez meg ez a személy sem fog élni sokáig. Gondolkodott. Aztán visszafelé sokat beszélgettünk mert előjött a téma hogy mi lesz velünk majd mert érzi hogy nem sokáig fog már élni. Másnap összesett és meghalt érelzáródás miatt 59 éves volt csak de megérezte,sőt halahogy én is és tudomásul vettem. Ez a beszélgetés sokat segített nekem utána elfogadni a halálát.
2010. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!