Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki szoktátok-e kerülni a...

Ki szoktátok-e kerülni a szembejövő embereket az utcán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 14:00
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
Persze. Miért lenne jó, ha nekik mennék? Vagy én kerülöm ki őket, vagy ők engem, ahogy jön.
2011. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
neeem, föllököm a marha állattyát nekije
2011. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sokszor azt veszem észre, ha nem megyek félre, akkor fellöknek. Még akkor is, ha a gyerekemet tolom a nagy batár babakocsiban. De lehet, hogy ez annak tudható be, hogy nem vagyok valami feltűnő jelenség.
2011. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

tankkal megyek neki...

persze, hogy kikerülöm. ugyanakkor elvárom, hogy ő is arrébb lépjen egy kicsit.

2011. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ugyanakkor elvárom, hogy ő is arrébb lépjen egy kicsit"

- sz nagyon aranyos, mikor kialakul egy kis spontán tangó így:)))

2011. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ki, de amikor legalább 3-an mennek és véletlenül sem akarnak átengedni, akkor élő bowlingot játszok. miért kerülném ki őket, ha arra nem képesek, hogy összehúzódjanak kicsit?
2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antimod ***** válasza:
Én elég nagy svunggal szoktam az utcán közlekedni, így ha látom, hogy valaki éppen az én nyomvonalamban közeledik, kissé eltérek az egyik irányba jelezvén a szándékomat. Általában veszik a lapot, ugyanezt megteszik, és ki is kerültük egymást. De van olyan bamba, aki elől az utolsó pillanatban fordulok ki, még súrolni is szokott. És fel sem tűnik neki.
2011. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit #6 és #7 írt, helyzettől függően.
2011. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Peruccsia ***** válasza:
okos enged
2011. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem mindig ki szoktak kerülni de volt már olyan is hogy sms-t írtam és közben a vonatomhoz siettem és nekem jött egy srác hát egy kicsit fájt,összekoccantunk :D :D
2011. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!