Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hozzátok jöttek már oda úgy...

Hozzátok jöttek már oda úgy cigányok, hogy mézesmázasan nyomták a rizsát hogy micsoda spanjuk vagy és folyton a pénzedre vagy a telódra terelték a témát? Adtatok nekik bármit is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Soha. Bizti baleknak nézel ki :DD
2012. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meséld el bövebenn hogy volt ez? mi lett a vége?
2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

hozzám jött egyszer

olyan kedvesen elmondta kapott 500 ftot apróban :D

2012. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan, aki látásból ismert. Ugyan úgy járt, mint akármelyik másik. Kellő udvariassággal elküldtem a halál fa...
2012. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer odajött egy cigányasszony hogy jósol nekem. Eleinte nem esett le hogy pénzért akar, de mikor rájöttem alig tudtam levakarni magamról. Kb 600szor is elmondtam neki hogy nincs pénzem mire végre arrébb ment. Tőlem nem kapnak egy centet sem azok az ingyenélők.
2012. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megkérdezte egy cigánygyerek az utcán hogy mennyi az idő, hamar rájöttem hogy a telefonom kell neki de nem kapták meg. 2en voltak én meg egyedül úgyhogy kapkodtam utána a lábamat.


Következő esetkor szintén a telómra pályázot egy retkes. Elkezdte, hogy küldjek át valami zenét meg stb. Buszon történt az eset, alig vártam hogy megálljon valahol a busz. Szerencsére telefonnal a zsebemben szálltam le.


Volt még egy buszos eset. Suliba indultam amikor is 2 ork szállt fel

Egyikük pont mellém ült le, a mások ott állt mellette és figyelt. Eki mellettem ült az elkezdett kérdezősködni hogy hova megyek és a hülyeségeivel traktált. Kaját akart kunyerálni de mondtam hogy nincs nálam. utána pénzt akart kérni de mondtam hogy az sincs.

Jött a szokásos trükk: kérdezte hogy mennyi az idő, ugyanis sokan nem hordanak karórát és telefonon nézik az időt. Mondtam hogy nem tudom, persze tudtam volna mert a telefon ott lapult a zsebemben de hülyeséget is kérdezett, mert a buszon ülve nem tök mind1 mennyi az idő? úgy se ér be hamarabb a busz, hiába sietne.

Ezután a megfélemlítéssel próbálkozott: célozgatott rá hogy elvágja a torkomat, persze én lazán ültem és vártam hogy beérjen a busz, biztos nem fogom kimutatni hogy tartok a 2 cigánytól már azért is mert 2-en vannak én meg egyedül.

2012. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoztak már,de nem dőltem be nekik.cigányban soha ne bízz!
2012. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ki kell kerülni őket , ennyi ...
2012. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jobbikostibi ***** válasza:
eloszor hizelegnek utanna hatbaszurnak
2021. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!