Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves vagyok és nem vagyok...

19 éves vagyok és nem vagyok fenn Facebookon. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Komolyan vesznek még így?
2012. febr. 17. 21:05
1 2 3 4
 1/36 10inchhero ***** válasza:
83%
nem ciki, sőt... csak hát ugye így kb te vagy az egytlen, szóval rossz, mert kimaradsz mindenből.. Én is azért regisztráltam, mert jónak tűnt, aztán egyre felkapottabb lett, és már bánom xD viszont időben tudok dolgokról és nem unatkozok egész délután
2012. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
38%
Nem ciki,csak furcsa.
2012. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
83%

nem vagy egyedül :) én sem vagyok fent, és nem is hiányzik

18/f

2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%
Igazából viccnek szánod ezt a kérdést, és azt várod, hogy azt írják, hogy nem ciki király vagy stb, de megmondom neked őszintén, hogy 19évesen nagyon sok jó dolog van számodra rajta, amiért érdemes csatlakozni.
2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%
20 leszek és én sem vagyok fent. kicsit kirekesztve érzem magam, de engem nem érdekel. ha meg vmiről lemaradok,akkor van alibim.
2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
én sem lennék fent, mert nem vagyok kíváncsi a sok siránkozó kiírásokra, de mégis muszáj, mert fent van a főiskola-csoportunk, és minden fontos infót odaír a szakreferensünk.
2012. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Igazából viccnek szánod ezt a kérdést, és azt várod, hogy azt írják, hogy nem ciki király vagy stb"


Nem a humor kategóriába írtam. Nem véletlen!

2012. febr. 17. 21:16
 8/36 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus, ez komoly? Miért lenne ciki?

Nem kötelező fenn lenni.

Sőt, a szememben nagyon is értékelendő, ha egy fiatal nem a neten akarja élni az életét...

2012. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Hogy ez ciki vagy sem, az tök mindegy. Az lesz az, amikor majd állást keresel, a munkaadód utánad akar nézni Faszbukon, nem talál, ezt nem tudja majd mire vélni, azt hiszi, hogy titkolózni akarsz, és inkább elküld.


Hogyha bevállalod, hogy nem regelsz, akkor esetleg ilyen problémák is előjöhetnek és legalább lélekben nem árt rá készülni... Jó volna tudni statisztikákat, hogy a magyar, európai és USA-beli, 15-20, 20-25 és 25-30 év közötti lakosságának mekkora hányada van fent Facebookon, illetve egyéb közösségi portálon. Abból ellenőrizni lehetne, hogy mennyire reális az, amit fent vázoltam.


Amúgy 17 éves lány vagyok, és UNDORODOM a gondolattól, hogy regisztráljak, eddig azt hittem, hogy csak egy osztálytársammal tartjuk magunkat. Egy harmadik ezzel a szöveggel adta fel: "A facebook egy fasság, de MINDEN ott történik." (A 21:19-esnek.)

2012. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
2012. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!