Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy kis baráti levélbe (3/4-ed...

Egy kis baráti levélbe (3/4-ed oldal) tegyek bekezdést, tárgyalást, befejezést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 14:17
 1/4 tetris ***** válasza:
ugyan már
2012. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha különböző témákról írsz, akkor nem árt bekezdésekkel tagolni, különben elég kényelmetlen olvasni.

De hogy konkrétan tárgyalás, befejezés, ilyesmi legyen benne, az már túlzás szerintem.

Nyilván úgy illik kezdeni egy levelet, hogy nem csapsz egyből a közepébe, valamivel felvezeted a dolgot, illetve először érdeklődsz a hogyléte felől, aztán ha ez egy válaszlevél, akkor válaszolsz azokra a dolgokra, amiket ő kérdezett tőled. Aztán írod, amit írni akarsz neki, a végén pedig elköszönsz.

2012. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem válaszlevél, csak egy kis barátság megerősítő levél. Úgy értettem, hogy tabulátorral kezdjek-e bekezdést.
2012. márc. 12. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy szoktam írni, mert szerintem úgy szebb. De te tudod, utána is lehet formázni.
2012. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!