Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek, hogy szeressenek...

Mit tegyek, hogy szeressenek az emberek? Tiszteljenek? Hogyan mutassam azt az énképet, hogy velem nem lehet akárhogy beszelni? Hogy nem lehet velem erőszakoskodni?

Figyelt kérdés
Fura kérdés tudom.persze szeretnek,de szeretnem ha jobban elfogadnának,tudom magamnak kell megfelelni nem másoknak,de vannak olyan emberek akikről mindenki csak a szépet jót mondja,szeretnem ha szeretnének.kedves vagyok meg minden... mégsem figyelnek rám miközben beszelek...sokszor megbántanak.Azt akarom,hogy tiszteljenek az emberek,magabiztos akarok lenni de nem találom a módját.
2012. márc. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Állj ki magadért, és döntsd el milyen embereket szeretsz, és milyenektől borsózik a hátad, és mond ki a véleményedet miután meghallgattál valakit és állj is ki a véleményed mellett.


A hibádat meg csak oylanok előtt ismerd el akik számítanak neked, akik nem számítanak, azok előtt cáfold és tagadd le!

2012. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)ez tényleg jó ötlet.az én legnagyobb bajom az az,hogy nem tudom eltitkolni,hogy nem vagyok biztos magamban...
2012. márc. 13. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenkivel igy van akinek nincs sok önbizalma.A módja viszont benned van, hogy változtass ezen.Ki kell harcolnod, hogy ne viselkedjenek veled bárhogy.Én például sok emberrel megszakitottam a kapcsolatot aki gyökér volt velem.Ennyi.A mai világban karakánnak kell ám lenni, másképp eltaposnak.
2012. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat nagyon sokat segitettel biztato szavaiddal.
2012. márc. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!